מתנות לנשים

אז אלו מתנות אפשר לתת לקבוצה מסוימת של נשים, אלו דברים משותפים אפשר למצוא ביניהן ומה הן יאהבו וישמחו לקבל למרות ההבדלים האינדיבידואלים ביניהן?
ג'ניפר קדמי
ג'ניפר קדמי
ישנן סיטואציות רבות בהן ארגונים מסיימים או אנשים יחפשו לקנות מתנות עבור קבוצת נשים, זה יכול להיות מקום עבודה שהחליט לפנק את העובדות שלו לרגל יום האישה, אלו יכולים להיות חברות המארגנות ימי עיון או ימי כיף עבור נשים ורוצות לחלק להן מתנות בסוף היום ואלו יכולים להיות גם גורמים נוספים שיש להם קשר כלשהו למספר נשים והם מחפשים מתנות בעבורן.מתנות לנשים – פונים למכנה המשותף

רוב הנשים אוהבות את חברתן של נשים אחרון (הן מבינות אחת את השנייה הרב היותר ממה שגברים בכלל יכולים להבין), הן יכולות לשבת בבית קפה עם חברות שעות ולדבר על כל נושא שבעולם, הן יכולות לתפוס את הטלפון ולשוחח שעה ארוכה עם חברה טובה (יש להן הרבה מה לעדכן גם אם הפעם האחרונה שהן דיברו הייתה אתמול) הן אוהבות ימי עיון או ימי כיף המיועדים לנשים ובכלל הן תשמחנה מדי פעם להחליף את החברה של בני זוגן עם חברתן של נשים ( לא כתחליף חלילה, איתן הן הרי יכולות לדבר על בן זוגן).

קודם כל, כולן נשים

המשותף לכל קבוצה של נשים באשר היא תהיה, הוא הברור מאליו, כולן קודם כל נשים וישנן מגוון מתנות שיכולות לפנות למכנה המשותף הזה. בין המתנות שתוכלו להביא לקבוצת נשים: ספר עיון, קרמים (גוף, ידיים, פנים וכדומה), שובר לחנות דיסקים, מתנה כלשהי לבית (בשביל להיות פוליטיקלי קורקט עדיף לא להביא מתנה למטבח), בושם (למרות שכאן יש בעייתיות כי סביר להניח שלא לכולן יש את אותו הטעם בבשמים), יומן, איפור ועוד שלל מתנות שכנראה רוב הנשים משתמשות בהם אבל לא בטוח שתקלעו לטעמן של כולן (מהסיבה הזאת עדיף לתת להן שובר למתנה מסוימת בחנות טיפוח שיבחרו כזאת שעונה על טעמן האישי). כאמור, בשביל לא להיכנס למקום הבעייתי הזה ולהסתכן שאולי חלק מהנשים לא יאהבו את המתנה, תוכלו לתת להן מתנות פחות בעייתיות או שקשורות לטעם אישי כמו: שוקולד איכותי, בקבוק יין או אלכוהול אחר, עציץ, פרחים ועוד מתנות בסגנון אשר מתאים לכולן.

האם יש להן מכנה משותף מעבר להיותן נשים?

במידה ומדובר בקבוצת נשים שיש ביניהן מכנה משותף כלשהו לדוגמא: קבוצת נשים שהן פנסיונריות או חובבות תיאטרון או קבוצת נשים המבצעת תפקיד מסוים במקום העבודה שלהן, ישנה אפשרות להביא להן מתנות הקשורות לאותו מכנה משותף. לדוגמא: מנוי למגזין מסוים (או עותק של מגזין, תלוי מה התקציב) עבור הפנסיונריות, כרטיסים להצגה לחובבות התיאטרון או תיק מנהלים לנשים שהמשותף ביניהן הוא התפקיד במקום העבודה (לדוגמא, כולן בתפקיד ניהולי כלשהו).