מתנה למטפלת

מתנה לאישה (הכמעט) הכי חשובה בחיי התינוק שלכם
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
כשאתם סוף סוף מוצאים את המטפלת שחיפשתם, זאת שאתם סומכים עליה ואתם רואים לאורך הדרך שהיא עושה עבודה טובה עם הילד שלכם ואפילו מעבר למה שציפתם, סביר להניח שמידי פעם תרגישו צורך לפנק אותה מעבר לתשלום שהיא מקבלת בתמורה לעבודתה, לתת מתנה למטפלת ביום ההולדת שלה, בחגים או באירועים אחרים רלוונטיים היא מקובלת, עכשיו רק צריך להחליט איזו מתנה להביא למטפלת?מתנות מפתיעות למטפלת

בחודשים הראשונים לחייו כמובן שלא הסכמתם שאף אחד יטפל באוצר שלכם מלבד אתם בעצמכם. אבל הזמן עושה את שלו, הוא אומנם עדיין קטנטן כל כך וחסר אונים, אבל אתם צריכים לחזור לעבודה שלכם בכדי שיהיה כסף לתת לקטנטן הזה ולשאר המשפחה את כל מה שהיא צריכה וכחלק מזה צריך למצוא מטפלת עבור הקטנטן הזה.

לא פשוט למצוא מטפלת לתינוק קטן, אתם ההורים תעשו הכול בכדי לוודא שאתם מפקידים את האוצר היקר לכם ביותר בידי מישהו שאתם יכולים לסמוך עליה וכחלק מזה תעבירו כל מועמדת פוטנציאלית מבחנים לא קלים, בין היתר כמובן גם תבקשו גם המלצות מתאימות ותבקשו לראות הוכחות לניסיון קודם בפועל והמלצות ממשפחות אחרות אשר בילדיהם אותה מטפלת טיפלה.

אז איך מקבלים החלטה מה לקנות למטפלת?

ישנם שני גורמים עיקריים שצריך לקחת בחשבון בהחלטה איזו מתנה לקנות למטפלת. הגורם הראשון והחשוב ביותר הוא כמובן התקציב שיש לכם עבור אותה מתנה (האם מדובר בכמה עשרות שקלים או במתנה קצת יותר מושקעת שתעלה לכם מעל מאה שקלים) והגורם השני החשוב בבחירה של אותה מתנה הוא הגיל של המטפלת (זה יכול להיות בעייתי להביא למטפלת בת 22 את אותה המתנה כמו למטפלת בת 50 או יותר).

במידה ואין לכם היכרות אישית מדי עם המטפלת (רוב השיחות שלכם במהלך הזמן הן בעיקר על הילד שלכם ומה קרה אתו באותו היום ולא מעבר לכך) ואתם לא יודעים על תחביבים מסוימים שלה או על דברים ספציפיים שהיא אוהבת לעשות, תוכלו להביא לה מתנות כלליות יותר, מתנות שכל בחורה ולא חשוב באיזה גיל יכולה לשמוח לקבל: תיק צד, חבילות שי, חבילת ספא, איפור, קרמים, ספרים, מתנה כלשהי לבית, עציץ, ממתקים, נגן מוזיקה, סט מצעים או מגבות ועוד מגוון מתנות שיכולות להיות שימושיות ואף לשמח את אותה מטפלת.

מתנות נוספות שאפשר להביא לאותה מטפלת יכולות להגיע בדמותן של יום פינוק עבורה (היא בטוח תשמח להתפנק באחד מימי החופש שלה) בין המתנות האופציונאליות בז'אנר הזה יהיו: שובר לספא, טיפול פנים אצל קוסמטיקאית או אצל פדיקוריסטית, ארוחה זוגית במסעדה או בבית קפה, כרטיס זוגי לסרט ועוד מבחר מתנות שאותה מטפלת תוכל ליהנות ממנה.