מתנות לתאומים

ילדים זה שמחה (כפולה) – על מתנות נהדרות לתאומים
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
נולדו תאומים בסביבתכם? אז מזל טוב כפול! בואו של תינוק חדש לעולם הוא משמח ומרגש תמיד וכמובן כשמדובר בזוג תאומים קטנטנים. סביב הלידה, אתם וודאי רוצים למצוא את המתנה המושלמת לזוג ההורים הטריים – גם מתנה יפה, גם מתנה איכותית, גם מתנה שימושית (הדבר חשוב במיוחד כשמדובר בתאומים) וגם מתנה שתישאר ותישמר לאורך זמן. אז איך עושים את זה? הנה התשובות.מתנות לאוהבי העיצוב

עיצוב חדר התינוק הוא כיום בסיסי כמעט בכל בית. אם בעבר חדר הילדים היה חדר פונקציונאלי בו ישנים או לעיתים משחקים, הרי שכיום מדובר באחד החדרים היפים והמושקעים ביותר בבית. לכן, מתנות הקשורות לעיצוב יכולות להיות מתנות פשוט נפלאות: וילונות מעוצבים, מדבקות קיר ייחודיות, שטיחים, תמונות מקסימות, אהילים ומנורות לילה במבחר דמויות, צבעים או דוגמאות, סלי כביסה יפים, כריות, בובות ומדפים יוקרתיים.

מתנות שאף פעם אין מספיק מהן

בכל משפחה קיימים תמיד מספר פריטים שימושיים במיוחד שבהם תמיד ייעשה שימוש. כמובן שגם כאן, הדבר נכון במיוחד כשמדובר בתאומים. אלו למשל הם משחקים וצעצועים. בשלבי חייו הראשונים של התינוק, אלו יכולים להיות צעצועי התפתחות כמו ספרים ראשונים, נשכנים, רעשנים למיניהם וגם דיסקים וקלטות וידאו.

גם כל הקשור לטקסטיל הוא שימושי תמיד: שמיכות לבית או שמיכות לעגלה בהתאם לעונת השנה. על שמיכות אלו תוכלו לרקום את שמות התינוקות ובכך, להעניק לכל תינוק מתנה ייחודית ואישית משלו. ואם כבר במתנות שימושיות עסקנו, אי אפשר שלא לדבר על בגדים… שמהם באמת אף פעם אין מספיק (תודו שהדבר נכון בכל גיל). לתינוקות כמו לתינוקות יש נטייה ללכלכך את בגדיהם והדבר טבעי וברור. לכן, בגדים לכל צורך – בגדים בסיסיים או חגיגיים הם תמיד מתנה מצוינת.

מתנות מקסימות לאמבטיה

אם חשבתם שפעולת הרחצה היא פעולה הכרחית בלבד, טעיתם בגדול. שעת האמבטיה יכולה להיות אחת השעות המיוחדות והמהנות ביותר ביום ולכך, נוצרו במיוחד שלל אביזרים. החל מאמבטיות מעוצבות ויפות במיוחד (אמבטיות מתקפלות שהן גם שימושיות לטיולים, אמבטיות במגוון דמויות, צבעים וצורות ועוד) ועד לצעצועים מדליקים.

קיים כיום מבחר עצום של צעצועים ייעודיים לאמבטיה שגם ינעימו את זמן המקלחת וגם יעשירו את התינוקות. גם כריות רחצה, ספוגים ייחודיים ושלל מגבות עשויים להיות יפים ושימושיים גם יחד. בדומה לשמיכות, גם על המגבות עצמן תוכלו לרקום את שמות התינוקות ואף לבחור את צבע המגבות בהתאם למין התינוק.

וגם קצת מתנות לאמא

נכון שבמתנות לתאומים עסקנו, אבל כל מתנה לאמא היא באופן ישיר גם מתנה לתינוקות המקסימים. אמא רגועה, שלווה ומסופקת היא לרוב אמא מאושרת ולכן, נצלו את ההזדמנות לקנות לה משהו קטן וייעודי לתקופת הלידה כמו למשל פיג'מה נעימה, נעלי בית נוחות, קרמים מפנקים לפנים ולגוף ואפילו, מתנה שתצריך ממנה יציאה קצרה מהבית כמו כרטיסים לקולנוע או למסעדה. זו בהחלט מתנה משתלמת לטווח הארוך…