מתנה מקורית ליולדת

מתנה מקורית ליולדת? יש דבר כזה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
תינוק נולד בסביבה הקרובה שלכם? מזל טוב! השמחה שבלידתו של תינוק חדש לעולם היא באמת שמחה יוצאת דופן. אם האמא החדשה קרובה אליכם באופן מיוחד, אתם וודאי רוצים להפתיע אותה ולרכוש עבורה מתנה מקורית ומלהיבה, מתנה שהיא באמת תשמח בה. עד כאן – הכול ברור וידוע. אבל מהן באמת המתנות המיוחדות ביותר? אילו מתנות יאפשרו לנו לרגש ולהלהיב בעולם השפע הגדול שלנו שבו נדמה שלכולם יש כבר הכול? התשובות לפניכם.אז מה באמת קונים למי שיש הכול?

אתם וודאי חושבים שלקראת הלידה זוג ההורים הצעיר כבר מאובזר כהלכה, לפחות בכל מה בקשור לציוד הנדרש לימיו הראשונים של התינוק. גם אם זה המצב דעו לכם שדווקא בימים אלו, בהם הזוג הצעיר טרוד במגוון נושאים (איך תהיה הלידה? האם הכול יעבור בשלום? איך ייראה התינוק?) כל מתנה איכותית תוכל לשמח אותם וגם, לעזור להם מאוד בכל תהליך ההתארגנות לקראת התינוק החדש.

על מתנות מרגשות ליום מרגש

חשוב להבין שכל מתנה המיועדת לימיו הראשונים של התינוק היא מתנה מרגשת, במיוחד אם מדובר בילד הראשון של הזוג הצעיר. במקרה כזה, בו הם נתקלים לראשונה בבגדים הקטנטנים, בצעצועים ובשאר האביזרים המתוקים, כל מתנה ראשונית שכזו עשויה להתקבל בברכה. מתנות אלו יכולות להיות צעצועי התפתחות ראשונים, בגדים קטנטנים שגורמים לשמחה גדולה, נעלי בית או גרביים (הדרושים לתינוקות גם בחודשי הקיץ), מצעים יפים למיטת התינוק, ספרים ראשונים, משטחי פעילות וכן מתנות כמו אלבום תמונות ראשון לתינוק, שמיכות (אף פעם אין יותר מידי מהן ואם תרקמו את שם התינוק עליהן זו תהיה מתנה אישית ומרגשת במיוחד) וגם כריות רכות כמו שבלולים וכריות הנקה יהיו מקסימות ושימושיות.

מתנות לאמא החדשה

נכון הדבר הוא שמקובל להעניק את המתנות השונות בעיקר לתינוק החדש. אבל לפעמים כדאי דווקא לקנות מתנות לאמא עצמה, בעיקר בימים כמו הימים שלאחר הלידה. מגוון עשיר ונהדר של מתנות יכול להתאים כמו מוצרי טיפוח בריאים (קרמים, סבונים ושמנים), בגדים איכותיים (כל אמא וודאי תשמח לשוב וללבוש בגדים "רגילים" ולא את בגדי ההיריון), נעליים מעוצבות בהתאם לעונה, הלבשה תחתונה (רבות מהאימהות ישמחו בהלבשה תחתונה כפי שהן מכירות ולהתאוורר קצת מחזיות ההנקה למיניהן), תכשיטים על פי הטעם ועוד.

מתנות לאמא המשוחררת

ימי האימהות הראשונים מאופיינים באופן טבעי בהימצאות האמא בבית, בסביבת התינוק החדש. אבל דווקא מתנות שיגרמו לה לצאת ולהשתחרר קצת מהמטלות היומיומיות הנדרשות ממנה יכולות להיות פשוט נפלאות. מתנות אלו כוללות למשל שוברים לארוחה במסעדה טובה, כרטיסים לסרט, מגוון הרצאות בנושאים שונים כמו טיפוח, אופנה או בנושאים רלוונטיים כמו הורות (הרצאות רבות מתקיימות במבחר מרכזי הורות בנושאים כמו שנת תינוקות, אוכל לתינוקות ועוד) וכמובן, יום טיפולים בספא הוא מתנה נהדרת, בריאה ומפנקת תמיד.