מתנה לברית

מתנות יפות, שימושיות או בלתי נשכחות – כל הרעיונות למתנות ברית מנצחות
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אחד האירועים המשמעותיים ביותר עבור כל משפחה, הוא לידת תינוק חדש. בין אם מדובר בלידת הילד הבכור, הילד השלישי או הילד הרביעי – תמיד מדובר באירוע מכונן שלאחריו, שום דבר לא יהיה כפי שהיה. אם נולד בקרבתכם תינוק חדש ואתם מוזמנים לחגוג עם המשפחה את אירוע הברית, אתם וודאי מחפשים אחר המתנה המתאימה.מתנה יפה ואיכותית אבל גם מתנה רלוונטית ושימושית שתעניק לתינוק ולהורים ערך אמיתי. אז מהן האפשרויות הקיימות? מה תינוקות והורים הכי ישמחו לקבל ואיך אפשר ליצור מתנה אישית ומרגשת? הנה הפרטים.

מתנות בוטיק מעוצבות

אם אתם רוצים לרגש, להשקיע ולהפתיע, תוכלו לבחור במתנות מעוצבות ואיכותיות. באמצעות מתנה שכזו, תוכלו להרכיב בעצמכם את ערכת המתנה ולשלב בה שלל פריטים בהם תבחרו באופן אישי: חיתולי בד ייחודיים, בגדים רכים, צעצועים ראשונים, שמיכות וכל מה שתבחרו. מתנות בוטיק אלו יכולות להגיע בעגלה, בסל צעצועים, בסל כביסה מעוצב ובעוד מגוון כלים אשר מהווים מתנה ייחודית ויפה בפני עצמה.

מתנות ספא ואמבטיה

שעת הרחצה היא אחת השעות המיוחדות ביותר ביומו של התינוק. לכן, מתנות הקשורות לאמבטיה יכולות להיות מתנות שימושיות ומהנות גם יחד, כמו: אמבטיות שונות על סוגיהן, בובות, צעצועים ומשחקים לאמבטיה כמו ספוגים, בובות פלסטיק, צעצועי מים נדבקים לאמבטיה או לקיר, משפכים או כוסות משחק וכן מבחר קרמים ומוצרי טיפוח מרגיעים ובריאים כמו משחות החתלה, קרמים לגוף ולפנים, שמנים שונים (כמו שמן שקדים ושמן עיסוי לתינוק).

מתנות לקיץ

אם מתנות קיץ רלוונטיות לעונת השנה בה נולד התינוק החדש, תוכלו לבחור במגוון אביזרים לקיץ כמו: אמבטיה או בריכה מתנפחת אותה יוכלו ההורים להציב בכל מקום בו הם יבחרו בבית ובחוץ, סט צעצועים לים כמו דלי, כפות ועוד, תיקי ים יפים (אפשר להכניס בהם מתנות נוספות וליצור ערכה נהדרת), מגבות תינוק גדולות ורכות (אפשר לרקום את שם התינוק על המגבת) וכן מבחר כובעים ובגדי ים קטנטנים.

מתנות לחורף

ולעומת זאת, אם התינוק הצעיר בחר להיוולד דווקא בחודשים הגשומים, הוא וודאי ייהנה ממבחר מתנות חמות ומחממות כמו: שמיכה איכותית, מעיל, מגפיים קטנות, כובעי צמר, צעיפים, כפפות, מטרייה יפה, אוברול שהוא בעצם שק שינה וכן מבחר אביזרים מתאימים לעגלה – כיסויי גשם מעוצבים, כיסויי בד ועוד.

מתנות בנגיעה אישית

אם חשוב לכם להעניק מתנה אישית המותאמת במיוחד לתינוק ולמשפחה, מבחר אפשרויות פתוח בפניכם: בגדים, מגבות או שמיכות רקומים בשם התינוק, תיק לתינוק או לעגלה עם שם או תמונת התינוק ואפילו אלבום אישי לשנת חייו הראשונה (אם אתם באמת רוצים להשקיע תוכלו לצלם את התינוק וההורים ולהכניס לאלבום את התמונה הראשונה).

אם אתם רוצים להעניק מתנה לא שגרתית ומיוחדת, תוכלו למשל לבקש לנטוע עץ בשם התינוק או לרכוש עבורו "חלקה" בירח. מדובר במתנות יצירתיות שלא מתאימות לכל אחד, אבל אם אתם רוצים לעשות מעשה ייחודי שסביר להניח שאף אחד אחר לא עשה לפניכם – זה כנראה הרעיון בשבילכם.