מתנה לבריתה

תגידו, על מתנה מיוחדת לתינוקת החדשה כבר חשבתם?
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
כל אחד מאיתנו בוחר לחגוג את המאורע המרגש של לידת תינוקת חדשה במגוון דרכים שונות ויצירתיות. בעוד חלקנו יבחרו לחגוג את מאורע הבריתה באמצעות אירוע גדול, מושקע ורב מוזמנים, חלקנו יבחר דווקא באירוע מצומצם ואינטימי. כך או כך, לידתה של תינוקת חדשה הוא תמיד אירוע מיוחד ומרגש ולכן, יש צורך במתנה ייחודית ומתאימה. לפניכם, מספר רעיונות מקוריים למתנות איכותיות ומשמחות במיוחד לאירוע הבריתה.מתנות ביגוד יפות ושימושיות

אם תשאלו כל זוג הורים על המתנה בה הם ישמחו, הרי שהתשובה שתקבלו תכלול כמעט תמיד פריטים שונים ממחלקת האופנה. תינוקות כתינוקות, זקוקים להחלפת בגדים רבים במהלך היום. הם אוכלים, שותים, פולטים ועושים עוד מגוון פעולות המביאות לצורך העצום בבגדים. לכן, מתנות ביגוד הן מתנות רלוונטיות ושימושיות ביותר.

החל מחליפות בסיסיות ואיכותיות לשימוש יומי, דרך ביגוד חגיגי יותר ועד לביגוד ייחודי הכולל את הדפסת שם התינוקת או משפטים יצירתיים אחרים על הבגדים שקניתם (מה שיהווה מתנה אישית במיוחד). בנוסף, קניית בגדים של "גדולים" לתינוקות כמו ג'ינס, שמלות, כובע או נעליים קטנטנות, יעלו תמיד חיוך על פני ההורים ועם קצת מזל, על פני התינוקת.

מתנות טקסטיל איכותיות

חדר התינוקת החדשה בבית הוא לרוב חדר מיוחד ביופיו, בו ההורים משקיעים לא מעט מחשבה, דמיון ומשאבים. לכן שמיכות, מצעים, וילונות וכריות הן מתנות יפות שיכולות להתאים מאוד לתינוקות קטנטנים. את כל אלו תוכלו לשדרג גם כן באמצעות רקמה, הדפסה, ציור, שם התינוק או ברכה אישית אחרת. אם אתם לא בטוחים בסגנון עיצוב החדר, תוכלו לקנות אביזרים בצבעים בהירים וניטראליים או לשאול את ההורים מהם הצבעים המועדפים עליהם.

צעצועים רבותיי, צעצועים

נדמה שגם מאלו אף פעם אין מספיק… צעצועים לתינוקות קיימים כיום במבחר כה עשיר של צבעים, גדלים ודמויות ולהם מגוון מטרות התפתחותיות. אומנם בימיה הראשונים של התינוקת השימוש בצעצועים הוא יחסית מוגבל, אבל מהר ממה שאתם חושבים מתנה שכזו תהיה שימושית מאוד.

לכן, צעצועי התפתחות ראשונים כמו נשכנים, רעשנים, צמידים צבעוניים לידיים (צמידי בד מרעישים שתינוקות קטנים מאוד אוהבים), ספרים לעגלה או למיטה, בובות או מוביילים – כל אלו מתנות מקסימות במיוחד.

מתנות למשקיעים

אם אתם רוצים להגדיל ולהשקיע במתנות שילוו את התינוקת החדשה לאורך זמן, לפניכם מספר רעיונות כמו: טרמפולינה, משטח פעילות הכולל משחקים, דמויות ומגוון אביזרים, נדנדת ערסל ייעודית לקטנטנים, ספה קטנה לחדר (משמשת לרוב את ההורים בשעת ההאכלה), מנוי לחוג ייעודי לקטנטנים (תנועה, מוסיקה, יוגה, שחייה), כרטיסיית פעילויות באחד ממרכזי ההורות הקרובים למשפחה ועוד.

מתנות שפשוט צריכים

אם אתם מוכנים לשכוח לרגע מהרצון להיות יצירתיים ולבחור לקנות למשפחה החדשה מתנות יעילות שהם צריכים, קבלו כמה רעיונות: סלקל משודרג, עגלת טיולון, סל כביסה מעוצב, אמבטיה איכותית (קיימים כיום מבחר סוגים של אמבטיות – מתנפחות, ניידות, מתקפלות ועוד), עריסה ייחודית לחדר או לסלון או כסא אוכל (ישמש את ההורים בעוד כמה חודשים אבל בהחלט הכרחי).