מתנה לאישה בהריון

כדור פיזיו, סט עיסוי מפנק, כרית הנקה ועוד מתנות שכל אישה הריונית תשמח לקבל
ג'ניפר קדמי
ג'ניפר קדמי
אם יש סביבכן נשים בהיריון ואתן בדיוק חושבות על מה לקנות להן כמתנה בתקופה זו, הנה מבחר עשיר של מתנות מקסימות שכל אישה בהיריון תשמח לקבל.עבור נשים רבות, תקופת ההיריון היא תקופה קסומה ומיוחדת מאין כמוה. כל אחת מאיתנו חווה את תקופת ההיריון באופן שונה מהשנייה. בעוד חלקנו ירגישו זוהרות ורעננות, חלקנו דווקא ירגיש עייפות גדולה. כשם שאין ילד אחד שדומה לאחר, כך גם אין חוויית היריון שדומה לאחרת. כך או כך, מדובר בתקופה יפה ומרגשת, תקופה של צמיחה, של התחלות חדשות ושל שינויים רבים.

אז מה בעצם קונים לנשים בהיריון?

אתם וודאי רוצים לבחור את המתנה המקורית והייחודית ביותר שתצליח לשמח כל אישה. החדשות הטובות הן שכל מתנה היא ייחודית ומרגשת בתקופה סנטימנטאלית שכזו… מתנות מרגשות במיוחד הן מתנות אישיות אשר מותאמות להרגלים, לטעם ולהעדפות של כל אחת, כמו למשל מגוון פריטים ייעודיים לנשים בהיריון: בגדי היריון מעוצבים, נעליים נוחות במיוחד, שרשראות היריון (שרשראות מדליקות עם מעין עיגול קשור אל חוט שמסתובב על הבטן), הלבשה תחתונה איכותית המיועדת לתקופה זו כמו חזיות מתכווננות או חזיות הריון, פיג'מות, נעלי בית ועוד.

מתנות מקוריות נוספות יכולות להיות תיק מעוצב לחדר הלידה, מגוון דיסקים אהובים לחדר הלידה (חדרי לידה רבים מאפשרים להשמיע מוסיקה) או בכלל – ערכה שלמה ללידה ובה שמני צמחים מתאימים, נרות ואפילו אלבום תמונות שיתעד את האירוע הגדול.

מתנות שישמחו כל אחת, בכל תקופה

מעבר למגוון האביזרים אשר נוצרו במיוחד עבור נשים בהיריון, כמעט כל אישה תשמח לקבל מתנות מפנקות ומרגיעות כמו ארוחה במסעדה טובה, יום ספא מפנק (מרכזי הספא המובילים מציעים כיום עיסויים ייעודיים לנשים בהיריון), ספרים ומדריכי הורות (במיוחד אם האישה נמצאת בבית לקראת הלידה ואז ספרים טובים וודאי ינעימו היטב את זמנה), מבחר תכשיטים שישמשו את האישה גם לאחר תקופת הלידה וכמובן, מוצרי טיפוח איכותיים או טבעיים יכולים להיות רלוונטיים מאוד בתקופה זו, כמו גם בכל תקופה אחרת.

מתנות ייחודיות ושימושיות

מתנות אלו הן מתנות רלוונטיות לנשים בהיריון אשר ישמשו את האישה בתקופת ההיריון וגם לאחריה. אלו כוללות שלל אביזרים שימושיים לאמא ולתינוק כמו מצעים יפים למיטה, מנורות קריאה, אביזרים לעגלה וכמובן צעצועים לימיו הראשונים של התינוק. מתנות שימושיות נוספות הן סדנאות העשרה או הרצאות בנושאי טיפוח, תזונה, אופנה, הורות וכל נושא אחר שאתם חושבים שיעניין את האישה עבורה אתם קונים את המתנה.

מתנות מחוץ לקופסא

מכירים היטב את ההריונית? רוצים באמת להפתיע אותה? חשבו על רעיונות מדליקים כמו בייביסיטר עתידית לכמה ערבים (תוכלו לסכם מראש עם הבייביסיטר ולכתוב מעין שובר שיציג את המתנה לאחר הלידה) או סיוע בניקיון הבית (כנ"ל, פשוט סכמו עם הגורם המתאים ורשמו שובר למתנה). אם אתם נועזים ושנונים במיוחד, תוכלו לרכוש לזוג הצעיר סדנת טנטרה או סדנה אחרת הקשורה ליחסים שבינו לבינה. מתנה זו יכולה להעלות חיוך גדול על פני מי שיקבל אותה ובתקופות מסוימות (כמו סביב תקופת הלידה) אף להיות שימושית ביותר.