מתנה לחברה שלי

כך קניתי את המתנה המושלמת לחברה שלי
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
במהלך חיינו אנחנו פוגשים באנשים רבים – מכרים, שכנים, חברים לעבודה ושאר ידידים. אבל מבין כל האנשים הללו, מעטים הם האנשים להם אנחנו יכולים לקרוא חברים. חברים אמיתיים שמקשיבים לנו ואנחנו להם, חברים אמיתיים שתומכים, שאוהבים ודואגים. אם התמזל מזלכם ואכן פגשתם בחברה שכזו, קבלו כמה רעיונות מיוחדים למתנות – אם ליום הולדת או לכל אירוע אחר בו אתם רוצים להראות כמה אתם אוהבים חזרה את החברה הכי שלכם.מתנות פשוט מרגשות

מגוון מתנות ייחודיות עשויות לרגש את החברה שלכם, ממבחר תחומים ונושאים: אלבום תמונות ובו תמונות משותפות או תמונות הכוללות רגעים מיוחדים, סרט וידיאו או קליפ בשיתוף המשפחה והחברים, "ארגז מתנות" ובו מגוון מתנות קטנות כגדולות שהחברה הטובה שלכם אוהבת (סבונים, נרות, עגילים ועוד), טבעת או תכשיט אחר עליו מוטבע שמה של החברה או ברכה, סט מצעים עליו רקום שמה של החברה ובעצם, כל מתנה שאתם יודעים שהחברה הטובה שלכם רוצה אבל פשוט לא הייתה לה את ההזדמנות המתאימה לקנות…

מתנות פשוט יפות

אז נכון שיופי הוא עניין של טעם, אבל אם אתם מכירים את החברה שלכם ויודעים מה נחשב יפה בעיניה, תוכלו לקנות לה מבחר פריטים יפים כמו למשל בגדים – בגדים (פריט אהוב במיוחד בכל גיל), שלל פריטים מעוצבים כמו נעליים, תיקים, ארנקים וחגורות מאת החנות או המעצב המועדף על החברה הטובה שלכם, ספר תמונות או צילומים, תמונת אמנות, כלי בית איכותיים ועוד.

מתנות פשוט מפנקות

מי מאיתנו לא אוהב לקחת לעצמו הפסקה של כמה שעות מהשגרה היומית שלו, להירגע ולנוח… אז מתנה מצוינת שתאפשר זאת היא כמובן יום טיפולים בספא או במרכז בריאות הכולל עיסוי או מגוון טיפולים (טיפולי פנים למשל הם מתנה נהדרת תמיד), יום טיפוח הכולל איפור ועיצוב שיער וגם ארוחה איכותית במסעדה טובה היא בהחלט פינוק. מתנות מפנקות נוספות הן בקבוק יין שווה במיוחד, בושם אהוב, מגבות רכות או חלוק רחצה, פיג'מה מפנקת, נעלי בית נוחות, הלבשה תחתונה איכותית ולמשקיעים במיוחד – רכישת לילה בצימר או כל חופשה אחרת בארץ יכולה להיות המתנה המפנקת המושלמת לחברה המיוחדת שלכם.

מתנות פשוט שימושיות

אם חשוב לכם לתת לחברה הטובה שלכם מתנה ייחודית אבל בעיקר יעילה ושימושית, תוכלו לקנות לה שלל אביזרים הקשורים לסביבת העבודה: תיק עבודה איכותי, כיסויים למחשב הנייד, משטחים מעוצבים לעכבר, עטים טובים ועוד. גם מתנות לבית יכולות להיות מאוד שימושיות – כלי הגשה, סט אוכל או כוסות מעוצב ועוד. מתנה שימושית במיוחד היא רכישת שוברים שונים למגוון חנויות. אלו יכולים להיות כרטיסים נטענים בסכום הכסף בהם החברה הטובה שלכם יכולה לעשות שימוש עצמאי בכל עת שתחפוץ או שוברים למתנות ייעודיות אותם יכולה החברה לממש בזמן שנוח לה.