מתנה לחברה לשנה

מתנות לשנת חברות שהיא שנה של מתנה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
הנה אוסף של מתנות מיוחדות, מרגשות וכמובן רומנטיות לחברה שלך, לרגל חגיגות השנה המשותפת שלכם.נתחיל בווידוי – אנחנו קצת מקנאים בכם, האוהבים הצעירים… למרות שאתם מרגישים כבר זוג "ותיק" אנחנו יכולים להבטיח לכם שגם אתם בעוד כמה שנים, תסתכלו אחורה על היום בו ציינתם את שנת החברות הראשונה ופשוט תתרפקו על התקופה המאוהבת והנפלאה הזו. אנחנו לא רומזים חלילה שהשנים הבאות יהיו בסימן ירידה או משהו כזה, אנחנו רק מציעים את הרעיון שכעבור כמה שנות זוגיות, האהבה משתנה לה והופכת מרכבת הרים סוערת ומשתנה לרגש יציב, מוכר ובטוח.

מתנות מרגשות בעבודת יד

יש לנו רעיון מצוין בשבילך – בחר פריט כלשהו כמו חולצה, ארנק, מגבת איכותית או אפילו תכשיט ועצב את אלו, בעצמך. כמובן שיש חברות שמתמחות בכך והן יהיו אחראיות על שלב הייצור, אבל בכל הקשור לתכנון, הבמה שלך. מתנות מיוחדות נוספות בעבודת יד יכולות להיות מתנות כמו אלבום תמונות אישי שאתה יצרת, ספר שירים או דיסק עם השירים שהחברה שלך הכי אוהבת, צמידי חברות אותם תכין לבד, קליפ או סרטון וידיאו יצירתי שבו אתה מספר לה כמה שאתה אוהב אותה וכמובן, כל מתנה אחרת שמתאימה לתחומי העניין וההתמחות שלך – אתה יודע לנגן על גיטרה? חבר שיר או מנגינה אישית. אתה חובב צילום? קח את החברה שלך לאתר כלשהו אשר מסמל משמעות מיוחדת עבורכם וצלם אותה (לאחר מכן תוכל למסגר את התמונה וזו תהווה מזכרת יפה ונעימה). כנ"ל לגבי כל תחום אחר כמו שירה, פיסול, ציור ועוד.

מתנות שהן תכשיטים שהם חברים

מביני דבר כבר אמרו על יהלומים שהם חבריה הטובים ביותר של כל אישה… ומי אנחנו שנערער על הקביעה (הנכונה) הזו. אז לרגל חגיגות השנה, אולי לא תוכל לקנות לחברה שלך יהלומים אבל, מבחר תכשיטים ייחודיים ואיכותיים יכולים בהחלט להשיג את אותו החיוך: שרשראות ייחודיות, טבעת יפה (בלי להלחיץ שם, אה?), צמידים מעור, מזהב או מכסף, תליונים, עגילים וגם, שעוני יד.

מתנות פינוק, אופנה ופנאי מושלמות

לא רק על יהלומים יש קונצנזוס… גם על מתנות כמו: שלל טיפולי ספא מפנקים, ערכות מוצרי יופי וטיפוח הכוללות נרות, שמני גוף או עיסוי, סבונים איכותיים וקרמים שווים, אביזרים לאמבטיה מפנקת כמו מברשות עיסוי, ספוגים ועוד, מגוון שיעורים בנושאי יופי, אופנה וסטיילינג ובעצם – בכל תחום שבו החברה שלך מתעניינת (החל מעיצוב שולחנות, דרך הכנת נרות ועד לשיעורי כתיבה יוצרת), כמובן שגם מתנות אופנתיות יתקבלו כמעט תמיד בברכה ואלו הן מתנות כמו חולצות, גופיות, שמלות וחצאיות, ארנקים, תיקים, חגורות טרנדיות, נעליים שהחברה שלך בדיוק התלהבה מהן בביקור הקודם בקניון וגם, מבחר אביזרי אקססוריז, שגם הם מסתמנים כחברים די קרובים של כל אחת: צעיפים, קשתות ייחודיות לשיער ועוד.