מתנה מקורית לחברה טובה

המדריך השלם לקניית מתנה מקורית לחברה טובה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אין ספק שלמצוא את המתנה המקורית והמושלמת לחברה הטובה היא לא משימה פשוטה בכלל. מבחר כל כך גדול של מתנות קיים כיום במגוון תחומים ומהם, קשה לעיתים לבחור את המתנה המתאימה. לפניכם, מספר רעיונות מצוינים למתנות מקוריות שכל חברה טובה תשמח לקבל, כולל כמה עצות יעילות במיוחד בדרך לרכישת המתנה המנצחת.שלב 1: מגדירים את סוג האירוע

להתאמת סוג המתנה לסוג האירוע יש חשיבות רבה. קודם מציאת המתנה המושלמת, כדאי שתגדירו במדויק את סוג האירוע: האם האירוע המתקרב הוא יום ההולדת של החברה הטובה? האם יום נישואין? האם החברה הטובה שלכן חוגגת אירוע מיוחד אחר כמו כניסה להיריון או נסיעה גדולה לחו"ל? ואולי סיום תואר? ומה עם "סתם" תשומת לב? התשובות לאלו יסייעו לכם רבות בבחירת המתנה הרלוונטית והנכונה ביותר לחברה הטובה שלכם.

שלב 2: מתכננים תקציב

שלב תכנון התקציב הוא שלב חשוב אשר ישפיע כמובן על בחירת סוג המתנה המוצלחת ביותר. כשתדעו מהו התקציב אותו אתם רוצים ויכולים להשקיע בבחירת המתנה, תוכלו למצוא את המתנה הכי טובה במסגרת התקציב. אם לקראת יום ההולדת של החברה הטובה שלכם אתם רוצים להשקיע ולרכוש מתנה ייחודית, הרי שמתנה לשם תשומת הלב עשויה לעלות לכם הרבה פחות. אז חשבו על כך והחליטו מהו התקציב המתאים לכם.

שלב 3: חושבים ומעלים רעיונות

האם החברה הטובה שלכם אוהבת את עולם האופנה והיופי? אם כך, תוכלו לרכוש עבורה ימי פינוק וטיפוח, מבחר בשמים, קרמים, בגדים איכותיים, אביזרים מעוצבים וכמובן תכשיטים אשר מיוצרים כיום במגוון טווחי עלויות. האם החברה הטובה שלכם מתרגשת מאביזרים חדשניים למטבח או לבית? אם כך, תוכלו לרכוש מבחר פריטים חדישים ומדליקים כמו מעמדים לתמונות, מעמידם ייחודיים לנרות, עטים פונקציונאליים, סכיני חיתוך במעמדים מתוחכמים, טלפונים ביתיים משוכללים ואפילו אוזניות אלחוטיות שימושיות.

ומה עם החברה הטובה שלכם אוהבת תרבות ופנאי? אם כך, חשבו על האפשרות לרכוש עבורה סדנאות, קורסים או הרצאות מעניינות. אלו יכולים להיות בכל תחום שעולה על רוחכם – קולנוע, מוסיקה, יצירה (תפירה, סריגה, ציור), צילום, בישול, הורות או אופנה.

שלב 4: קונים את המתנה

את המתנה המקורית אותה החלטתם לקנות לחברה הטובה שלכם תוכלו לקנות בעצמכם, או לרכוש שוברי מתנות למיניהם. שוברים למתנות הם כיום אמצעי מצוין ויעיל לרכישת מתנה, בעוד החברה הטובה שלכם תוכל לבחור באמצעות השובר את הפריטים הספציפיים בהם היא מעוניינת, או לממש את השובר הספציפי (כמו יום ספא או סדנת איפור) בכל מועד מתאים שבו היא תבחר. גם כרטיסי מתנה נטענים ובהם זיכויים במבחר חברות וחנויות, יכולים להוות מתנה שימושית ומשמחת ביותר.

שלב 5: שלב הברכה והחיבוק

רכישת המתנה כבר מאחוריכם? אם כך, כל שנשאר לכם לעשות הוא לעטוף אותה יפה, לכתוב ברכה אמיתית ומהלב ולחכות לאירוע או להזדמנות לתת לחברה הטובה שלכם את המתנה. כמובן, אל תשכחו גם חיבוק ונשיקה, אלו תמיד המתנות המתוקות והיקרות ביותר…