מתנה לחברה הכי טובה ליום הולדת

קליפ מושקע, יום ספא, צמיד זהב ועוד רעיונות מושקעים למתנה לחברה הכי טובה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
רוצה להפתיע את החברה הכי הכי טובה שלך במתנת יום הולדת מיוחדת? בדיוק בשביל זה אנחנו פה – כדי לתת לך כמה רעיונות מקסימים למתנות ייחודיות, במיוחד בשביל החברות הכי טובותאז אם בחברות הכי טובה עסקנו, אי אפשר שלא לדבר על מתנות "חברות". אלו יכולות לכלול בעצם כל מתנה שמשקפת את החברות הטובה ומאפיינת אותה. למשל: צמיד חברות יפה אותו שתיכן תוכלו לענוד, שרשרת תליון ובה תמונה משותפת, שתי שרשרות לב – אחת לכל אחת מכן, טבעת ובה חריטה של שמכן, משפט או ברכה אחרת, תמונה ממוסגרת ובה תמונה משותפת כולל הקדשה וגם אלבום תמונות מעוצב עם או בלי תמונות, סרט קצר ובו רגעים משמעותיים של שתיכן וברכה מוקלטת מבני המשפחה והחברים יהוו מתנות "חברות" מקסימות.

המתנה: קליפ ברכה לחברה הטובה

מתנות מפנקות שכאלו הן לרוב מתנות מוצלחות ביותר. כל אחד מאיתנו אוהב ליהנות מכמה רגעים של שקט ושלווה ואת אלו בדיוק יעניקו לכן יחד או לחוד מתנות כמו: יום כיף הכולל מבחר טיפולים (עיסויים, שיאצו, רפלקסולוגיה), טיפול פנים איכותי, מבחר שמנים ארומתרפיים או אורגניים לגוף או לכל מטרה אחרת, יום טיפוח משותף (תמיד כיף להעביר יחד את זמן ייבוש הלק לאחר מניקור), סדנת איפור, עיצוב שיער או סטיילינג, הזמנת יועץ סטיילינג למסע קניות משותף וגם, סדנת יין או סדנת גבינות הן מתנות מפנקות ושוות במיוחד. אם אתן רוצות ללכת על פאן אישי יותר, ביחרו את התמונות שלכן יחד, וצרו קליפ ברכה מושקע ואיכותי, הכולל גם מסר לחברה.
לקליפ ברכה >

חולצות, שמלות ושאר מתנות בנושאי אופנה

אם החברה הכי טובה שלך אוהבת (כרובנו) אופנה, תוכלי לקנות לה מתנות יום הולדת אופנתיות ומשמחות כמו מגוון חולצות, שמלות ומכנסיים על פי הטעם האישי שלה. גם אביזרי אופנה כמו תיקים, ארנקים וחגורות יכולות להיות מתנות נהדרות ונהדרות עוד יותר אם אלו יעוצבו על ידך בהזמנה אישית ויכללו תמונות של החברה או כל עיצוב אחר שיצרת. אגב, ברכות או תמונות אישיות תוכלי לעצב על מגוון רחב של פריטים כמו: סט מצעים, כוסות, כלים, תחתיות לכלים, שעונים, אגרטלים, נרות, יומנים ועוד.
לאלבום תמונות אישי >

סדנאות שתיקה, קורסי מספרי סיפורים ושאר מתנות בנושא העשרה

אם החברה הכי טובה שלך אוהבת ללמוד ולגלות דברים חדשים, כדאי לך לחשוב על שלל סדנאות מדהימות כמתנות יום הולדת. אל הסדנאות האלו תוכלו להגיע יחד וליצור לעצמכן עוד חוויה משותפת ויקרת ערך, או שתוכלי לרכוש את הסדנא הרלוונטית רק עבור החברה: סדנת ויפאסנה למתאימות, סדנת מודעות או העצמה, סדנת בישול, אפייה או הכנת סושי, סדנת יין, סדנאות או שיעורים בודדים בנושאי אומנויות כמו שיעור צילום, שיעור ציור, שיעור כתיבה יוצרת, קורס מספרי סיפורים ועוד.