מתנה לגננת

בכל יום אתם את האוצר הכי יקר שלכם בידיה וסומכים עליה שהיא תשמור עליו ותתנהג אליו בצורה ביותר
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
בכל בוקר אתם מביאים את הילד הקטן והיקר שלכם לגן ומפקידים אותו בידיה המקצועיות והמנוסות של הגננת ובמידה ואכן היא עושה את עבודתה בצורה טובה, בשעות הצהריים או אחר הצהריים כשאתם באים לקחת אותו מהגן, אתם מקבלים ילד מרוצה שלמד דברים חדשים ושמח לשתף אתכם בכל מה שהוא למד ובכל החוויות שהוא חווה באותו יום בגן.מה מקובל לתת לגננת?

כאשר מסתיימת השנה, אין פלא שאתם יחד עם הורים נוספים של ילדים בגן רואים לנכון לקנות לאותה גננת מתנה לאות תודה על העבודה שהיא עשתה עם הילדים שלכם.

אז אלו מתנות לדוגמא אפשר לקנות לגננת?

חשוב לזכור שהגננת היא קודם כל אישה (אלא אם כן מדובר בגנן). כשאתם מחפשים מתנה לגננת, זכרו שקודם כל מדובר באישה, לכן חשבו על מה אישה תשמח לקבל כמתנה. זה יכול להיות: ארנק או תיק מעור, בושם איכותי, מוצרי איפור, מוצרי קוסמטיקה, בגד חדש ומחמיא, תכשיט עדין או כל מתנה אחרת שאתם חושבים שהגננת בתור אישה יכולה לשמוח לקבל (תדאגו לצרף לאותה מתנה פתק החלפה, כי לא בטוח שתצליחו לקלוע לטעם האישי של הגננת כאישה).

מתנות מפנקות

ישנן מגוון רחב של מתנות מפנקות שתוכלו להביא לגננת. בכל זאת לטפל בחבורה של קטנטנים שובבים גם אם הם הילדים המדהימים שלכם, זאת עבודה לא קלה וכנראה שהגננת תשמח לקבל וגם מאוד תהנה ממתנה מפנקת. מתנות כמו: סוף שבוע זוגי בצימר או בבית מלון (לבעלי התקציב הגבוה), סלסילה עם קרמים, חבילת ספא מפנקת או יום פינוק יחיד או זוגי בספא, שובר לטיפול אלטרנטיבי וכל מתנה אחרת שתגרום לגננת לאיזה פינוק ולו הסמלי ביותר.

מתנות חינוכיות

כשאתם מחפשים מתנה לגננת, לא בטוח שתרצו לשבור את ה"דיסטאנס" הזה הנובע מהעובדה שמדובר בגננת של הילד שלכם (וגם אם כן, לא בטוח שתהיו בטוחים שהיא רוצה לשבור את אותו ה"דיסטאנס"). מלבד זאת, לא בטוח שיהיה לכם נעים לקנות לה מתנה שהיא יותר אישית. במידה והמצב הוא כזה תוכלו להביא לאותה גננת מתנה בעלת ערך חינוכי או מתנה שמתאימה לתפקיד שלה כגננת, מתנות כמו: ספר חינוכי או שובר לחנות ספרים.

מתנות למזכרת

אפשרות נוספת למתנות עבור גננת בסוף שנה, הן מתנות יצירתיות ומושקעות שהיוו מזכרת עבורה מהילדים בגן. באפשרותכם לארגן את כל ההורים ולדאוג שכל ילד יצייר לגננת ציור ולדאוג למסגר את כל הציורים. או לחילופין לדאוג לתמונה של כל אחד מהילדים ולארגן קולאז' של כל התמונות ולמסגר אותו. סביר להניח שהגננת תשמח לקבל מזכרת מושקעת מהילדים שלמדו אצלה באותה השנה.