מתנה מקורית לאמא

אמרנו כבר שאמא יש רק אחת?
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אם לקראת יום ההולדת של האמא המיוחדת שלכם או לקראת כל אירוע חגיגי אחר אתם רוצים להראות לאמא שלכם שאמא באמת יש רק אחת, אז אתם בטח שוקדים על חיפוש המתנה המושלמת עבורה. לא מדובר במשימה קלה – תרבות השפע האדירה שבה כולנו חיים חושפת אותנו למגוון עשיר כל כך של מתנות שיכולות להתאים ולשמח ומהן, לא תמיד אנחנו יודעים לבחור את המתנה האחת שתרגש, תפתיע ותשמח באמת. כדי לנסות ולהקל עליכם במשימת חיפוש המתנה המקורית והמיוחדת, אספנו עבורכם כמה רעיונות מדליקים במיוחד.מתנות מסקרנות ואמיצות

אם אמא שלכם אוהבת נסיעות וטיולים ונהנית לגלות בכל פעם דברים חדשים, מתנות נהדרות במיוחד עבורה יכולות להיות שלל סדנאות במגוון תחומים. אלו הן סדנאות יוגה, סדנאות ריקוד או סדנאות ציור – הדבר תלוי כמובן באופייה של אמא ובהעדפות שלה. אם אמא שלכם היא אישה אמיצה במיוחד, תוכלו לרכוש עבורה שעת טיסה בשמי הארץ או אפילו צניחה חופשית או קפיצת באנג'י. מדובר במתנה נועזת אבל אם אמא שלכם בעניין – זו תהיה עבורה חוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת.

מתנות חינוכיות ומעשירות

אם אמא שלכם נהנית ללמוד דברים חדשים, תוכלו לרכוש עבורה מבחר קורסים או הרצאות מרתקות שגם יעניינו וגם יעשירו אותה. הנושאים של אלה מגוונים ורחבים ביותר – החל מקורס שזירת פרחים, קורס סריגה, קורס אפייה, קורס בישול אורגני או אפילו קורס יינות. הרצאות מעניינות במיוחד יכולות להיות הרצאות בנושאי יופי, טיפוח וקוסמטיקה וגם הרצאות/סדנאות העצמה או רוחניות – הכול בהתאם לאופי ולטעם של האמא האישית שלכם.

מתנות משפחתיות ומגבשות

עבור רוב האימהות, אחת המתנות היקרות מכל היא לבלות עם כל המשפחה יחד. מדובר אומנם בדבר טבעי אבל לא תמיד פשוט – שגרת חייהם העמוסה של כל אחד מבני המשפחה מקשה לפעמים על מפגשים משותפים ובמיוחד, אם אחד מבני המשפחה מתגורר באזור מרוחק בארץ או אפילו בחו"ל. לכן, בילוי משפחתי משותף או פעילות משפחתית מגובשת, יכולים להיות מתנה יקרת ערך ומרגשת במיוחד. אם אתם חושבים שגם אמא שלכם תהנה ממתנה משפחתית שכזו, בדקו את האפשרות לצאת לטיול משותף, לפיקניק מושקע או אפילו לחופשה משפחתית בצימר או בבית מלון ברחבי הארץ. מגוון פעילויות משותפות מחכות לכם – החל מקטיפת פרחים, דרך ביקור במוזיאון ועד לארוחה משפחתית במסעדה טובה.

מתנות חדשניות ומקוריות

אם אמא שלכם אוהבת חידושים והמצאות, תוכלו להפתיע אותה באמצעות שלל גאדג'טים ייחודיים וחדישים, בהתאם לאביזרים הנמצאים אצלה בשימוש. למשל, תוכלו לרכוש עבורה אפליקציות מתאימות לטלפון הסלולארי שלה (או פשוט את הטלפון הסלולארי החדיש עליו היא חלמה עליו בעצמו), או תוכנות מחשב שאתם חושבים שיהיו יעילות עבורה. אם אתם רוצים ויכולים להשקיע במיוחד, האירוע המתקרב יכול להיות הזדמנות מצוינת לרכוש עבורה מצלמה איכותית או מחשב נייד. אם אמא שלכם לא יודעת להשתמש באלו, תוכלו תמיד לרכוש עבורה יחד עם המוצרים גם סדנאות לימוד קצרות בנושא, מה שיהווה יחד מתנה מושקעת, מהנה ובעיקר שימושית.