מתנה לאמא בת 50

למרות שמאוד קשה לספק אותה, הצלחתי למצוא מתנה משמעותית לגיל 50 בשבילה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אין ספק שכל יום הולדת היא משמעותית. אבל כשמדובר בהחלפת קידומת, המשמעות מרגשת הרבה יותר. לכן, אם אמא שלכם עומדת לחגוג את פתיחת העשור החמישי שלה ואתם רוצים להעניק לה מתנה מיוחדת ובלתי נשכחת, קבלו כמה רעיונות מקוריים ומרגשים שיגרמו לכל אמא לשמוח על החלפת הקידומת.מתנות ייחודיות בסימן 50

50 פרחים, 50 תמונות משפחתיות, 50 מתנות קטנות ובעלות משמעות – אלו מתנות מושקעות שיצריכו מכם זמן, דמיון ויצירתיות אבל הן מתנות פשוט מקסימות ומיוחדות במינן.

כמה שבועות לפני האירוע תוכלו להתחיל לאסוף את מגוון הפריטים שירכיבו יחד את המתנה המיוחדת (הסבון שאמא הכי אוהבת, נרות ריחניים, שמנים, המשקה שהיא אוהבת ועוד) ולארוז את כולם יחד בקופסא עטופה ויפה. במתנה שכזו תוכלו לשלב מתנות קטנות ולרוב בעליות נמוכות, לצד מתנות משמעותיות יותר או, לשלב בין מגוון המתנות הפשוטות יחסית את המתנה ה"מרכזית" ליום ההולדת.

מתנות לאמא וגם לקהילה

רעיון מקורי במיוחד למתנת יום הולדת 50 הוא רכישת מתנה מטעם אחד הארגונים אשר עוסקים בתרומה ובעזרה לקהילה. מתנות אלו יכולות להיות למשל כלי אוכל והגשה, ספרים, תכשיטים שונים אשר מיוצרים על ידי אוכלוסיות חלשות ועוד מגוון מתנות מרגשות. כך, תוכלו גם לשמח את אמא עם מתנה ייחודית וחד פעמית וגם לתרום לחברה. שווה ביותר.

מתנות לאמא הצעירה

אמא שלכם אוהבת אתגרים? חיכתה עד עכשיו כדי להגשים חלומות? אז מגוון מתנות מקוריות ואתגריות אפשריות לאמא מיוחדת שכזו – שיעורי גלישה, טניס או יוגה, קפיצת באנג'י אמיצה, טיסה בכדור פורח או אפילו שיעור טיס. נסו לברר מהם החלומות הכי אמיצים של אמא ועזרו לה להגשים אותם. כמובן, שכל מאורע שכזה יכול להיות מצולם ומתועד ובכך להוות זיכרון מדהים לכל החיים.

מתנות שנשים אוהבות בכל עשור

אז נכון שגיל 50 הוא לא צחוק… אבל לצד הבגרות, החוכמה והבשלות הנלווים לגיל המכובד, בכל אישה מסתתרת נפש צעירה שעדיין נהנית ממתנות מתוקות, מפנקות ואישיות.

למתנות שכאלו יש לנו בשבילכם מבחר רעיונות כמו: יום ספא שכולל טיפולי בריאות ויופי מכף רגל ועד ראש, תכשיט איכותי ומרגש במיוחד כמו שרשרת תליון ובו תמונה משפחתית שלכם, תכשיטים נוספים כמו שעון יד, טבעת או צמיד, בגדים אופנתיים שכיף לקבל תמיד ואם אתם רוצים להשקיע במיוחד, אז יציאה לחופשה שאמא תמיד חלמה עליה (של אמא עם חברה, עם אבא או עם כל המשפחה) היא כמובן מתנה מרשימה ומוצלחת.

מתנות יפות לאמא

אם אמא שלכם חובבת עיצוב או דברים יפים באופן כללי, תוכלו לקנות לה מגוון פריטי עיצוב איכותיים. אלו יכולים להיות פריטים מכל תחום שהוא: אופנה, עיצוב הבית, אמנות ועוד. למשל, ספר במהדורה ייחודית של סופר אהוב, תמונות או פסלים של אמן מוערך בבית, בגדים של המעצבת שאמא הכי אוהבת ועוד. יום ההולדת המיוחדת היא הזדמנות נפלאה להשקיע במתנה מעוצבת ויפה אשר תישאר כמזכרת מתוקה לאורך שנים.