מתנה לאמא

תנו לנו לעצב לכם מתנה מרגשת ומיוחדת לאמא
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
האם יש דרך לאודות לאישה שנתנה לנו את המתנה הגדולה בעולם – מתנת החיים? האם יש צורה להביע עד כמה הערכה אנו רוכשים לאישה שאהבה אותנו בכל מצב ובלי שום תנאים?קליפ ברכה לאמא – הזדמנות טובה להודות לאמא

כנראה שכל המילים בלקסיקון שלנו, כל המעשים הטובים שנוכל להעלות על דעתנו לעשות בשבילה וכל הכסף והמתנות שאולי תהיה לנו אפשרות להרעיף עליה, לא באמת יספיקו לאודות לאימא שלנו על כל מה שהיא הייתה ועודנה בשבילנו. אבל.. זה לא אומר שאנחנו לא יכולים לפחות לנסות.

אז נכון שבשביל להראות הערכה ואהבה לאימא לא צריך אירועים מיוחדים, אך בכל זאת כשמגיע אירוע חשוב כמו יום הולדתה של האם זאת הזדמנות גדולה יותר להראות לה זאת. ביום הזה תהיה לנו האפשרות להפתיע אותה עם המתנה הכי מושקעת עליה אנחנו יכולים לחשוב והשקעה לא חייבת לבוא לידי ביטוי בהכרח בסכום הכסף שנוציא בעבורה, אלא בעיקר בתשומת הלב והמחשבה שנשקיע בבחירת המתנה.

מתנה שהיא חוויה (מסעדה / סיור)

עוד בטרם אנו לוקחים את כרטיס האשראי ורצים לקניון הקרוב לביתנו בכדי לקנות לאמא מתנה, כדאי שנעצור רגע ונחשוב – מה היא אוהבת, מה היא צריכה, והכי חשוב, מה היא הכי תשמח לקבל, למרות שעבורנו היא אימא, חשוב לזכור שמדובר קודם כל באישה עם תחביבים, תשוקות ורצונות משלה ובמתנה שנביא לה כדאי שניקח זאת בחשבון. אם יתמזל מזלנו, תוך כדי שנשקיע מחשבה יעלה לנו הרעיון למתנה אידיאלית עבורה ואז באמת נוכל לקחת את כרטיס האשראי וללכת לקניון הקרוב לרכוש את המתנה. אבל מה עושים אם הרעיון לא ממהר להגיע?

דרך אחת לנסות לחשוב על מתנה היא בשיטת אלימינציה, לדוגמא: כנראה שבמידה ואנחנו מחפשים מתנה אישית המראה על המון תשומת לב מצדינו מהר מאוד, נגיע להבנה שכסף או תלושים זאת לא ממש אפשרות, זאת אומנם יכולה להיות מתנה מאוד שימושית עבורה, אבל מדובר במתנה מאוד לא אישית ולא מושקעת.

אבל אחרי שהבנו מה לא, עדיין נשאלת השאלה מה בכל זאת כן להביא לה? אם אנחנו לא מצליחים להגיע לתשובה בכוחות עצמנו נוכל להשתמש ברשת האינטרנט לעזרה. בהקלדת המילים "מתנות", "מתנות לאישה" או אפילו "מתנה לאמא" באחד ממנועי החיפוש, נקבל שלל קישורים לאתרים עם רעיונות, עצות, מוצרים אופציונליים ובעצם כל מה שאנחנו לא מצליחים לחשוב עליו בעצמנו יתגלה לנגד עיננו.