מתנות לחנוכת בית

מה להביא למסיבת "הבית החדש"?
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
חברים או בני משפחה עברו לבית חדש והזמינו אתכם לחנוכת בית, אותה מסיבה או כינוס של מספר אנשים בבית החדש והצגתו בפניהם. מעמד כזה מחייב הבאה של איזו מתנה, ברוב המקרים מתנה המיועדת לבית החדש. המבחר של מתנות עבור הבית הוא גדול ומגוון, לכן לקנות מתנה לחנוכת בית לא אמורה להיות משימה קשה מדי, אלא אם אתם רוצים להגדיל ראש ולהביא מתנה שהיא מושקעת וייחודית ולא להסתפק במתנות הסטנדרטיות שבטח רוב המוזמנים יביאו. אז אלו מתנות אפשר להביא כאשר אתם מוזמים לחנוכת בית?מתנות למטבח

אפשרות ראשונה היא להביא מתנות המיועדות למטבח או לפינת האוכל: סטים של צלחות או כוסות מעוצבות, סטים של סכו"ם, מכשיר חשמלי כלשהו למטבח (מיקרוגל, בלנדר, טוסטר וכדומה), תמונה לקיר של המטבח (ישנן ציורים ותמונות של מאכלים שונים), ספל או ספלים מנגנים וכמובן שהמבחר למתנות למטבח הוא עוד עצום ומגוון, כל שתצרכו זה לבחור את המתנה שנראית לכם הכי מתאימה עבור אותם אנשים וכמובן גם לצרף פתק החלפה (הרבה מתנות מהסוג הזה עוברות הלאה, מהסיבה שאותם אנשים לא באמת צריכים אותן).

מתנות לסלון

תמונות לקיר, פסל יפה לשים על השידה, מפה לשולחן הסלון, אגרטל עם פרחים, שעון קיר, כריות נוי (במידה ואתם יודעים מה צבע הכורסאות בכדי שיתאים), מכשיר D.V.D וכול פריט ריהוט או מכשיר אחר שיכול לדעתכם לשדרג סלון חדש (או לפחות סלון ישן בדירה חדשה).

מתנות לחדרים

מצעים, מגבות, מנורות לילה, שידות, נרות ריחניים, תמונות, לוכד חלומות, אבני מזל ועוד מגוון פריטים יכולים להוות מתנות המיועדות לחדרי המגורים של הדירה החדשה אליה הוזמנתם לחנוכת בית. אם בא לכם, אתם גם יכולים להיות קצת יותר מקוריים ויצירתיים ולהביא מתנה קטנה לכל חדר מחדרי המגורים של הבית, מתנה לחדר ההורים, מתנה לחדר הילדים וכן הלאה (ואז יוצא גם שלא קיפחתם אף בן משפחה).

מתנות יצירתיות

מעבר למתנות הפונקציונאליות והשגרתיות שבדרך כלל רוב האנשים מביאים כשהם מוזמנים לאירוע של חנוכת בית, ישנו עולם רחב ומגוון של מתנות מקוריות, ייחודיות ויצירתיות שתוכלו להביא לאירוע של חנוכת בית. זאת יכולה להיות אפילו מתנה פונקציונאלית כמו אגרטל שהוספתם לה טאץ' משלכם והדבקתם או ציירתם עליה פרחים (במידה ואתם מוכשרים לעשיית הדברים הללו). אלו יכולים להיות גדג'טים ייחודים שהסיכוי שאותו אדם שעורך חנוכת בית קיבל עוד מתנה כזאת הוא נמוך עד אפסי. אלו גם יכולים להיות כל מיני ענתיקות ופרטים נדירים שקניתם במיוחד מאיזו חנות אספנים וזאת יכולה להיות כל מתנה אחרת שהשקעתם בה קצת יותר מחשבה ומעוף מאשר במתנות הבנליות והרגילות (שכמובן, כבודם במקומם מונח וברוב המקרים מדובר במתנות מאוד שימושיות, אבל תמיד מקבלי המתנות ישמחו לקצת יותר השקעה ומחשבה).