מתנות מיוחדות לבר מצווה

חושבים קצת אחרת
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
לא לכולם צ'קים או כסף יהיו המתנות הברורות מאליהן כאשר הם מוזמנים לאירועים כמו מסיבות בר מצווה ובעיקר אם מדובר במסיבה שלא מתקיימת באולם או בגן אירועים אלא בבית, במסעדה או באחד מאותם מועדונים לבר מצווה ומתנות יהיו מתנות לגיטימיות במקרים הללו.העניין הוא שגם לא כל מי שהחליט שהוא מעדיף להביא מתנה עבור הילד החוגג, ירצה בהכרח להיסחף לתוך המקום העיתים קלישאתי של המתנות הקלאסיות אשר נראות מתאימות לילד ממוצע בן שלוש עשרה (חוגג בר המצווה בטח יקבל המון משחקים למחשב ולפלייסטיישן ואף ילד לא באמת צריך יותר מכדורגל אחד גם אם יש עליו את הסמל של הקבוצה אותה הוא אוהד). אז אלו מתנות מיוחדות יוכלו להביא אותם אנשים שרוצים להיות מקוריים ויצירתיים ולהביא לאותו ילד החוגג מסיבת בר מצווה, מתנה בלתי נשכחת.

גאדג'טים לבני התשחורת

לוח שחמט המתחבר למחשב, רמקולים מרקדים, עכבר למחשב משולב עם מכשיר טלפון ועוד.. בעידן הטכנולוגי תוכלו למצוא שלל מוצרים ייחודיים וגאדג'טים שסביר להניח שכלל לא ידעתם אודות קיומם, עד לרגע בו התחלתם לחפש מתנות מיוחדות לבר מצווה. חלק גדול מהגאדג'טים מיועד לבני הנוער, שכמובן גם יקבלו את כל השכלולים והטכנולוגיה בצורה הרבה יותר טבעית מהמבוגרים יותר שלא בטוח שיבינו מה אותו גאדג'ט עושה או איך הוא פועל גם אחרי שיסבירו להם 30 פעם. אותם גאדג'טים, במידה ואתם בוחרים אותם נכון ומוודאים שהם אכן מתאים לילדים בני שלוש עשרה, יכולים להוות מתנות מיוחדות ומקוריות לבר מצווה.

חוויות שאפילו הם לא חשבו עליהם

אפשרות נוספת למתנות מקוריות עבור מסיבת בר מצווה הן מתנות שהם גם חוויות, אבל לא חייבים ללכת למקום הקלאסי של שובר ללונה פארק או לאטרקציה אחרת, ישנן עוד שלל חוויות אטרקטיביות וייחודיות בהרבה יותר שתוכלו לקנות עבור אותו נער אשר חוגג מסיבת בר מצווה.
מתנות כמו: טיסה בשמי הארץ, טיול רכיבה על סוסים, טיול טרקטורונים, טיסה בכדור פורח, קורס גלישה, קארטינג, קורס טיפוס על קירות ועוד שלל מתנות שהן חוויות מגניבות שכל ילד בן שלוש עשרה יותר מאשר ישמח לקחת בהן חלק (כמובן יש לוודא לפני שאותה החוויה אכן מתאימה לילדים בגילאים הללו).

מתנות מקוריות נוספות

ישנן עוד שלל מתנות מקוריות שתוכלו להביא לילד לרגל מסיבת בר המצווה שלו, מתנות כמו: כרטיסים למשחק כדורסל או כדורגל, הקלטת שיר מיוחד עבור הילד, מנוי למגזין שמעניין את אותו הילד, לוח שנה אישי עם תמונות של הילד, קריקטורה או דיוקן של הילד (ניתן אף למסגר את זה לתמונה), טלסקופ, משקפת, אלבום תמונות מעוצב ועוד מגוון רחב של מתנות שבשביל לחשוב עליהן צריך קצת לצאת מהקופסא (או לחפש ממש טוב ברשת האינטרנט אחרי רעיונות).