מתנה ליום נישואין ראשון

כך בחרתי מתנה מושקעת ליום הנישואין הראשון
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
בשנה הראשונה של הנישואין, כדאי להשקיע ולהכין מראש מתנה לפחות כמה שבועות לפני התאריך. הכינו מתנה אישית שתאגד יחדיו זכרונות משותפים, תקוות עתידיות וחוויות של יחד. כך תוכלו לוודא שההשקעה תשתלם ושתצליחו לפנק את הצד השני במשהו מיוחד שיעמוד בציפיות.בשנה הראשונה של הנישואין, ברוב המקרים אתם עדיין מאוהבים, עדיין משקיעים בקשר ובזוגיות ועדיין דואגים לרגעים רבים של אינטימיות ולעניין בכל מה שקשור לזוגיות שלכם. לכן כשמגיע יום הנישואין הראשון שלכם סביר להניח שעדיין תשקיע אחד בשנייה, תפנקו ותכינו משהו מיוחד במיוחד (או לפחות סביר להניח שלפחות אחד מבני הזוג (רמז, זה בדרך ללא יהיה הגבר) יצפה למשהו רומנטי ומיוחד במיוחד לכבוד האירוע הזה, אז בהחלט כדאי להשתדל).

אז את יום הנישואין הראשון בדרך כלל שני בני הזוג יזכרו, אבל זה לא מספיק רק לזכור את היום הזה, צריך גם לארגן איזה אירוע רומנטי ולקנות גם מתנה מיוחדת, מושקעת ומלאת כוונה ומחשבה (בשנים שלאחר מכן, סביר להניח שזה רק ידרדר).

האנשים שמשקיעים במיוחד

יש אנשים שהתמזל מזלם ובני הזוג שלהם נמנים על האנשים המשקיענים, אותם אנשים שאירוע כמו יום נישואין ראשון הוא אירוע חשוב במיוחד ובעבורם והם יארגנו הפקה של ממש עבור בני הזוג שלהם לרגל היום הזה. אותם אנשים לא יסתפקו במתנה ויארגנו, גם אירוע רומנטי במסגרתו ייתנו לבני הזוג שלהם את המתנה קנו להם. זאת יכולה להיות ארוחה רומנטית במיוחד בווריאציה כזאת או אחרת (מסעדה, פיקניק או בבית), או שהם יארגנו סוף שבוע רומנטי בצימר או בבית מלון או יום כיף כלשהו. המתנות שיביאו האנשים המשקיעים יהיו בדרך כלל מפנקות במיוחד, מתנות שהושקעה בהן המון מחשבה: יכול להיות שבת הזוג של אחד מאותם אנשים תקבל, זר פרחים למקום העבודה שלה היא תחייך ותחשוב שזאת המתנה היחידה שהיא תקבל ואז כשתגיע הביתה תגלה עוד כמות לא נגמרת של זרי פרחים בכל הבית.

האנשים שרוצים לצאת מידי חובה

ישנם כאלו שלא רואים בתאריכים משמעות מיוחדת וגם יום הנישואין הראשון שלהם לא יראה להם כאירוע מרגש במיוחד או חשוב. אבל בשביל לא לאכזב את בני הזוג שלהם שרואים בתאריך הזה קצת יותר מסתם תאריך, הם יקנו מתנה בשביל "לצאת מידי חובה", בדרך כלל יהיו אלו מתנות "קלאסיות": פרחים, ממתקים, ספר, דיסק, עכבר למחשב ומתנות פונקציונאליות כאלו ואחרות.

ורוב האנשים?

רוב האנשים כן ירצו לציין את יום הנישואין הראשון שלהם בדרך כלשהי ולקנות לבני הזוג שלהם מתנות לציון היום הזה ואף יציינו אותו בבילוי רומנטי כמו: ארוחה במסעדה, יום פינוק בספא או סתם בארוחה בבית. בדרך כלל בני הזוג יקנו זה לזו מתנות שונות, חלק יבחרו במתנות פונקציונאליות יותר ויקנו מתנות כמו: חולצה בסגנון שהיא אוהבת, שעון יד כמו שהוא תמיד רצה ומתנות בסגנון הזה וחלק ילכו על מתנות רומנטיות יותר כמו: מתנות ארוטיות, בקבוק יין יוקרתי ושוקולד איכותי, סידורי פרחים מיוחדים ומתנות מהסגנון הזה.