מתנה ליום נישואין להורים

הם מחזיקים מעמד
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
בזמנים שלנו, זמנים בהם זוגות רבים בוחרים להרים ידיים מחיי הנישואים ולפרק את החבילה, לראות זוג נשוי שנים ארוכות זה כבר לא עניין מובן מאליו (בעיקר אם מדובר בזוג שעדיין אפשר להרגיש אצלו את האהבה אחד כלפי השנייה). כך יוצא שאם ההורים שלנו נמנים על הזוגות הללו, סביר להניח שכל יום נישואין תרגישו צורך לפנק אותם במתנה מיוחדת וכיפית ולפרגן להם על עוד שנה של נישואים.מכיוון שיום נישואין יש כל שנה ואם אנחנו נמנים על אותם האנשים אשר קונים להורים שלהם כל שנה מתנה לרגל יום הנישואין שלהם ולא מדובר באירוע חד פעמי לכבוד יום נישואים בעל משמעות מיוחדת (מספר עגול של שנים לדוגמא), יכול להיות שכבר יגמרו לנו בשלב מסוים הרעיונות לגבי מה לקנות להם (בכל זאת להביא להם כל שנה את אותה המתנה זה לא ממש לעניין), מצד שני אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל להיות קצת יותר מקוריים. אז אלו מתנות אפשר להביא להורים לרגל יום הנישואין שלהם?

מקוריות היא מילת המפתח

כמו בכל הנושא של מתנות באופן כללי, גם כשזה מגיע להורים שלנו, ככל שנהיה יצירתיים ומקוריים יותר ונשקיע יותר מחשבה בחיפוש אחר הרעיון למתנה בעבורם, כך קיים יותר סיכוי שבסופו של דבר נביא להורים שלנו מתנה שווה במיוחד. לא תמיד חייבים לברוח למקום הפונקציונאלי ולקנות להם לדוגמא כלים למטבח (מתוך מחשבה שהם ההורים שלנו, אז גם אם יש להם תשוקות אנחנו לא רוצים לדעת עליהם).

אז נכון שלהביא להורים שלנו שמן מסאז' כמתנה או לקנות לאימא שלנו בייבי דול או לבנים סקסיים ברוב המקרים לא ממש יבוא בחשבון, אבל זה לא אומר שאי אפשר לארגן להם אפשרות לערב רומנטי. לדוגמא אפשר לקנות להם, סלסילת פיקניק עם בקבוק יין איכותי, גבינות משובחות ולחמים ולתת להם לזרום עם אותה מתנה בדרך שהם בוחרים (גם אם בסופו של דבר הם יעשו פיקניק בסלון מול החדשות בערוץ 2, זאת עדיין תהיה חוויה שונה מלראות חדשות סתם ככה).

קונים להם חוויות

כשמדובר במתנות ליום נישואין, עדיף בדרך כלל שהמתנות יהיו חווייתיות יותר ופחות פונקציונאליות (בשביל זה יש להם את ימי ההולדת), תנו להורים שלכם הזדמנות לבלות יחד מעבר לשגרה היומיומית שלהם, שאחרי שנים ארוכות של זוגיות בטוח איכשהו השתלטה להם על החיים. שלחו אותם לאיזה יום פינוק בספא, לארוחה טובה במסעדה איכותית, לסוף שבוע באיזה צימר או בית מלון. תנו להם סיבה לבילוי רומנטי זה בחברת זו. במידה ומדובר ביום נישואין מיוחד כמו שלושים או ארבעים שנות נישואין תוכלו גם לארגן להם משהו בשיתוף עם שאר המשפחה הקרובה, כמו סוף שבוע בבית מלון של כל המשפחה או ארוחה משפחתית במסעדה או אפילו מסיבה בבית.