מתנות מיוחדות לחתונה

בין ים הצ'קים מסתתרת מתנות מקוריות
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אז נכון שנהוג לחשוב שזוג שמתחתן, יצפה לקבל בתור מתנות חתונה כמה שיותר צ'קים ואם אפשר שגם יהיו כתובים עליהם סכומים יפים במיוחד, שיכסו בסופו של דבר את ים ההוצאות שהיו להם בכדי להפיק את אירוע החתונה.במידה ואתם נמנים על סוג האנשים שלא ממש איכפת לכם מה נהוג לחשוב ואתם דווקא רוצים להביא לבני הזוג מתנה, אבל לא סתם מתנה, מתנה מיוחדת, כזאת שבין כל ים המעטפות תהווה איזה רענון או תעלה חיוך של הפתעה על פני הזוג (ולא תשים אתכם ברשימה השחורה, מודגשים עם מרקר במידה והזוג מנהל רשימות של כמה ומה כל אחד הביא להם (סיר לחץ זה אולי מתנה מיוחדת, אבל עם מתנה כזאת תצפו לקבל מאותו הזוג באירוע שלכם כנקמה איזה שעון קוקייה מציק במיוחד)). אז אלו מתנות מיוחדות אפשר בכל זאת להביא לחתונה?

מתנות המביאות לידי ביטוי את הכישרון שלכם

אם אתם מוכשרים במיוחד בתחום מסוים (ולא סובלים מבעיה של חוסר מודעות עצמית), תוכלו להביא לזוג מתנה שהכנתם בעצמכם. לדוגמא: במידה ויש לכם קול יפה במיוחד (לא מהסוג שעושים ממנו צחוק באודישנים של "כוכב נולד") תוכלו אולי להקליט באולפן הקלטות שיר מיוחד לחתן ולכלה. במידה ויש לכם כישרון כתיבה, תוכלו אולי להכין ספר מעוצב המספר על בני הזוג ועל ההיכרות ביניהם ומשלב בין היתר גם תמונות שלהם מתקופות שונות וכדומה.

מתנות שהן גם חוויות

אפשרות נוספת למתנות מיוחדות לחתונה, הן חוויות מיוחדות. למשל, במידה ואתם יודעים שבתום החתונה הזוג מתכנן לנסוע לירח דבש בחו"ל (ואתם יודעים את תאריכי הנסיעה המדויקים), תוכלו להפתיע אותם בכרטיסים להופעה המתקיימת בזמן השהות שלהם באותה העיר, או בכרטיסי כניסה לאחת מהאטרקציות המיוחדות של העיר. דוגמא נוספת למתנות מיוחדות, היא לארגן לבני הזוג יום כיף מיוחד: היום יתחיל בשובר לארוחת בוקר בבית קפה, ימשיך בכרטיס זוגי לסרט של הצגה יומית, אחר כך הזוג ייהנה משובר לארוחת צהריים במסעדה איכותית ואפשר לסיים עם טיפול זוגי ומפנק בספא.

חושבים מחוץ לקופסא

בשביל לפנק את בני הזוג שנישאים במתנה מיוחדת, צריך לחשוב קצת מחוץ לקופסא. במידה ומחשבה מקורית היא לא דבר שבא לכם באופן טבעי, אתם יכולים להתחיל בחשיבה פונקציונאלית ולחשוב למשל "מה אותו זוג צריך?" במידה והגעתם למסקנה שהבעל ממש צריך אופניים חדשות, תוכלו להמשיך את קו המחשבה הזה, עד שתגיעו לרעיון של לקנות לבני הזוג צמד זוגות אופניים, בשבילו ובשבילה שיוכלו לצאת יחדיו לטיולי רכיבה (אז יכול להיות שהתקציב שלכם יספיק לאופניים פחות איכותיות מאשר אם הייתם קונים רק זוג אופניים אחד, אבל בכל זאת מדובר במתנה מיוחדת, שכנראה תשמח את בני הזוג ותפתיע אותם באופן מיוחד).