מתנות למסיבת רווקות

כנראה שזאת הוצאה חד פעמית
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
חברה שלכן הודיעה לכן בהתרגשות, שזהו זה קורה, הוא סוף סוף הציע לה נישואין והיא עומדת להתחתן, אז כמובן שבהתחלה הייתה את ההתרגשות והשמחה בשבילה ואחר כך היו את השעות הארוכות והימים הרבים בהם הייתן חברות ממש טובות והקשבתן לה בטלפון משתפת על כל הסידורים וההכנות לקראת אותה החתונה (והחזקתן לה את הידיים ברגעי בהם הייתה קרובה להתמוטטות עצבים)

ואחרי כל זה, מגיע הזמן שלכן להיות חברות טובות אף יותר ממה שהייתן עד עכשיו ולארגן לה מסיבת רווקות שהיא לא תשכח, מסיבה אשר מציינת באופן מוחלט את סופו של פרק הרווקות בחיים שלה.ארגון מסיבת רווקות הוא תפקידן של החברות הטובות של הכלה העתידית ומדובר בדרך כלל בהפקה לא פשוטה לתכנון, הכרוכה בהוצאות לא קטנות. מעבר למציאת המקום בו תתקיים מסיבת הרווקות, לדאגה לאוכל שיוגש במסיבה, לתמרון בין כל המשתתפות באותה מסיבת רווקות ודאגה לתוכן האומנותי שיהיה במסיבה (חשפן או נומרולוגית), צריך גם לקנות לחברה מתנה לכבוד אותה מסיבת רווקות. אז אלו מתנות אפשר להביא לכלה עתידית שהיא גם חברה טובה לכבוד מסיבת הרווקות שלה?

קודם כל, אין צורך להגזים

חתונה של חברה טובה כרוכה בהוצאות כלכליות רבות מצדכן, כאשר המשמעותית ביניהן תהיה בדרך כלל המתנה לחתונה. אבל חוץ מהמתנה לחתונה, יש גם את ההוצאות עבור הבגדים החדשים שסביר להניח תפרגנו לעצמכן לכבוד האירוע, את ההוצאות על מסיבת רווקות (בדרך כלל מתחלקות בין כל המשתתפות) ואת המתנה עבור מסיבת הרווקות (במידה ויש גם טקס חינה ההוצאות יהיו גדולות אף יותר). לכן, בכל הנושא של מסיבת רווקות נהוג בדרך כלל להביא מתנות קטנות וסמליות ולא להיסחף עם סכומי הכסף שיושקעו בהן כי בסופו של דבר ההוצאות הכמעט בלתי נגמרות הללו, יוכלו להשאיר אתכן עם חור מאוד משמעותי בכיס.

אז מה בכל זאת אפשר להביא?

למסיבת רווקות נהוג להביא בדרך כלל מתנות מפנקות אישיות לכלה לעתיד או מתנות סקסיות שונות לליל הכלולות. בין המתנות שאפשר להביא למסיבת רווקות: לבנים סקסיים, בייבי דול, שמנים לעיסוי, קרמים מפנקים לגוף, חבילות ספא ועוד שלל מתנות בסגנון הזה.
עבור אותן בנות שמעדיפות להביא מתנות יותר אישיות ומושקעות (וגם אולי להחליף את ההוצאה הכספית בהשקעה של זמן) ישנן שלל אפשרויות יצירתיות במיוחד שיכולות ליצור מתנה שתשמח במיוחד את הכלה לעתיד: אחת האפשרויות היא להכין לכלה אלבום תמונות מעוצב עם תמונות שלה ושל בעלה לעתיד, או תמונות שלה ושל החברות שלה. אפשר להכין לה דיסק או דיסק קון קי עם כל השירים שהיא אוהבת. אפשרות נוספת היא לבקש מכל החברות המשתתפות באותה מסיבת רווקות לכתוב לה ברכה לאירוע ולאגד את זה יחד לחוברת מעוצבת (יכול לשמש מזכרת נפלאה ואיכותית מאותה מסיבת רווקות).