מתנות לכלה

רגע לפני היום הגדול
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
את ההתרגשות שלה, קשה לה להסביר במילים, היא אומנם ממשיכה לעבוד ולעשות את כל הפעילויות היומיומיות שהיא חייבת לעשות, אבל הראש שלה נמצא רק במקום אחד – בחתונה שלה ההולכת וקרבה. אז אתן החברות הטובות שלה ובני המשפחה שלה נמצאים מסביבה עד כמה שאתם יכולים, מרגיעים אותה כשהיא בלחץ, מרגיעים אותה כשהיא עצבנית כי משהו בהכנות לחתונה לא ממש הולך לפי התוכנית שלה ומחזיקים לה את היד ומחבקים כשהיא נרגשת במיוחד.אז רגע לפני היום הגדול שלה בו היא תחגוג את האירוע המרגש בחייה (לפחות עד עכשיו) זה בדיוק הזמן שלכם לפנק את הכלה לעתיד במתנות וקצת להרגיע אותה או להשכיח ממנה את הלחץ שהיא שרויה בו (לחץ שכמובן לא מועיל ברוב המקרים ולא הוא שיגרום לדברים להסתדר בסופו של דבר לקראת החתונה הצפויה).

באלו סיטואציות נהוג להביא מתנות לכלה?

ישנן סיטואציות רבות בהן נהוג להביא לכלה מתנות עוד לפני יום החתונה עצמו, ביניהן: הכלה תקבל בדרך כלל מתנות מהחברות שלה באירוע של מסיבת הרווקות שלה. במידה והיא חוגגת את טקס החינה גם שם נהוג להביא לכלה מתנות והכלה יכולה לקבל מתנות גם סתם ככה, בלי סיבה מהאנשים שאוהבים אותה, כי בא להם לפנק אותה לפני החתונה שלה.

הכול אודות מארזים

ישנם מבחר עצום של מארזים שיכולים לשמש כמתנה אידיאלית עבור כלה רגע לפני החתונה שלה. מארזים מוכנים של קרמים שונים לגוף ולפנים, מארזים של סבונים מפנקים, מארזים לטיפוח השיער, מארזים של ממתקים שווים או של פירות אקזוטיים ומארזים בעלי קונספט ספציפי (כן, ישנם גם מארזים המיועדים לכלה לפני הנישואים שלה). כמובן, שתמיד קיימת האפשרות גם להכין את המארז לבד ולהכניס בתוכו מה שאתם חושבים שמתאים לאותה כלה (אפשר לחשוב על איזה קונספט מקורי כמו לשים לה במארז: ממתקים (בשביל שיהיה לה מתוק) בקבוק אלכוהול איכותי (בשביל להרגיע אותה) וחמסה או אבן מזל (בשביל המזל) או כל רעיון אחר ומקורי שעולה על רוחכם).

מתנות לליל הכלולות

אנשים רבים ובעיקר חברות של הכלה, יחפשו עבורה מתנה עבור ליל הכלולות: לבנים סקסיים, בייבי דול, שמן למסז', לילה בצימר או בבית מלון ועוד שלל אביזרים ופריטים שהן חושבות שאותה כלה תוכל להשתמש בה בליל הכלולות שלה (וכמובן שגם בעלה לא יתנגד לכך).

מתנות נוספות

כלה לעתיד היא קודם כל אישה וככזאת היא תשמח לקבל מתנות שרוב הנשים ישמחו לקבל: בשמים, איפור, ספרים, דיסקים, משקפי שמש, תיקים, בגדים, בגד ים (אולי ישמש אותה בירח הדבש), עציץ יפה וכל מתנה אחרת עליה אתם חושבים ומבחינתכם אותה כלה (שוודאי אתם מכירים דיי טוב) תאהב לקבל בלי שום קשר לנסיבות בהם היא מקבלת אותן.