מתנות לחתן

גם לו מגיע
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אין מה לעשות, גם בעידן ה"מטרוסקסואליות" והשאיפה לשוויון בין המינים, חתונה היא עדיין אירוע שהוא בעיקר של הכלה (וסליחה על החוסר בפוליטקלי קורקט), גם בשנות האלפיים ילדות קטנות עדיין מדמיינות איך תראה החתונה שלהן ואיך הן יראו ובנים (לפחות רובם) יעדיפו להשתולל בחוץ ולא להטריד את עצמם במחשבות מהסוג הזה.חתונה היא של שניים, של הכלה ושל החתן וגם לחתן מגיעה תשומת לב ואולי אחת הדרכים לפרגן לו היא באמצעות מתנות אישיות. אז נכון שבניגוד לכלה, לבנים סקסיים או תכשיטים, הן לא ממש אופציה למתנות בעבורו, אבל ישנן עוד מגוון רחב של מתנות באמצעותן תוכלו לפנק את החתן ולשים גם עליו את הפוקוס לקראת יום החתונה שלו.

אז אלו אפשרויות עומדות בפני אותם האנשים אשר רוצים להביא מתנות לחתן?

אז מי הוא אותו החתן?

מה הוא אוהב לעשות? מה מרגש אותו? אלו תחביבים יש לו? מה גורם לו לחייך? כנראה שאם אתם מרגישים צורך להביא לחתן מתנות, סביר להניח שיש לכם קשר טוב איתו ואתם יכולים לענות לעצמכם על השאלות הללו. רגע לפני שהוא מתחתן ומשנה את הסטאטוס שלו וגם קצת את כל החיים שלו, זאת בדיוק ההזדמנות לפנק אותו במתנה אינדיבידואלית שתתאים לו באופן אישי ותשים אותו גם במרכז.

אז מה הן האפשרויות העומדות בפניכם? במידה ואתם יודעים לדוגמא, שהוא תמיד חלם ללמוד גיטרה, אבל לא ממש יצא לו, זה בדיוק הזמן לקנות לו גיטרה או לרשום אותו לשיעורי נגינה אצל מורה לגיטרה. אם למשל מדובר באדם שחולה על ספורט אתגרי ועל כל מה שקשור לאדרנלין, קורס צניחה חופשית או קפיצת באנג'י יכולות להוות מתנות מצוינות למטרה הזאת. במידה ומדובר בבחור אשר חובב בישול, תוכלו לרשום אותו לסדנת בישול כלשהי או לקנות לו סט סכינים יוקרתי או ציוד לפיקניק. אם החתן מאוד אוהב ומעריך אלכוהול תוכלו לקנות לו בקבוק וויסקי איכותי או מקרר ליין וכן הלאה.

ואם ההיכרות שלכם איתו היא שטחית?

במידה ואתם ואותו החתן לא ממש החברים הכי טובים בעולם, אלא רק משחקים כדורגל ביחד בשכונה או שיש לכם חברים משותפים עוד מימי הצבא ובכל זאת הוזמנתם למסיבת הרווקים שלו ואתם לא רוצים לבוא בידיים ריקות, תוכלו להביא לו מתנות "גבריות", מתנות מהסוג שרוב הגברים יתחברו אליהם (ליתר ביטחון תמיד תוכלו לצרף גם פתק החלפה). בין המתנות שתוכלו להביא לו: מכונת גילוח (או מוצרי גילוח אחרים), שעון יד, משחקים לפלייסטיישן (במידה ואתם יודעים שיש לו כזה), מוצרי טיפוח לגבר, נגן מוזיקה, בקבוק אלכוהול איכותי ועוד שלל מתנות שהן יותר כלליות וקיים סיכוי גבוה שרוב הגברים אשר יקבלו אותן יתחברו אליהן.