מתנות לחינה לאישה

מתנות מדהימות לחינה שרצוי להביא יחד עם הצ'ק
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
וידאו קליפ של הכלה, שמלה יפה ועוד מתנות יפות לחינה שאולי לא חשבתן עליהן.

טקס חינה, מגיע ברוב המקרים בדמותה של מסיבה שמחה, צבעונית וייחודית. כך שאם הוזמנתם למסיבת חינה וקבלת ההזמנה לא ממש הלהיבה אתכם (בלשון המעטה) ולו רק בגלל ההוצאה הכספית שהתווספה לכל שאר ההוצאות סביב החתונה הזאת (מתנה לחתונה, בגדים, מתנה למסיבת רווקות וכדומה), אחרי שתגיעו למסיבה סביר להניח שהגישה שלכם תשתנה, כי מאוד קשה שלא להיסחף לתוך טקס החינה השמח והמלהיב הזה של בני העדה המרוקאית.טקס חינה – אז מה בכלל קורה שם?

מסיבת חינה כוללת הרבה ריקודים לצלילי שירים במרוקאית (מיקסים של אלבינה ולהקת שפתיים הולכים חזק במסיבות הללו), החתן והכלה העתידיים ימצאו את עצמם חצי מהערב מוחזקים (לעיתים יחד עם הכיסאות שהם יושבים עליהם) גבוה גבוה מעלה האורחים שמרימים אותם ורוקדים איתם.

הדודות והסבתות ידאגו להלביש את כל האורחים (או לפחות את רובם) בכפתנים (חלוקים מרוקאים מסורתיים) ויצרפו את כל מי שיקלע בדרכן או יכנס לטווח עיניהן (גם את האשכנזים שבאורחים) לשיירה שתצא עם מגשים של עוגיות מרוקאיות תוך כדי ריקודים ושאגות של ה"קולולולו" המפורסמות וכמובן שגולת הכותרת בטקס החינה היא החינה עצמה שתמרח על כפות הידיים של כולם כסגולה למזל טוב.

אבל עוד לפני שהמסיבה הצבעונית והשמחה הזאת מתחילה, אתם בוודאי חושבים לעצמכם איזו מתנות נהוג להביא למסיבה שכזאת, מסיבה שהיא בדרך כלל בעיקר בשביל הכלה, אז מה הן באמת האפשרויות העומדות בפניכם למתנות עבור הכלה לרגל האירוע הזה?

5 המתנות הפופולריות ביותר לחינה

קודם כל, חשוב לדעת שמאוד מקובל להביא כסף גם למסיבת החינה, כך שאם אין לכם ממש כוח לשבור את הראש בהליך של חיפוש מתנה תמיד תוכלו ללכת על האופציה הזאת, אבל במידה ואת הצ'ק אתם מעדיפים לכתוב רק בחתונה וגם האפשרות של מוצרי חשמל למטבח או סטים של מפות זה לא הסטייל שלכם למתנות, תוכלו באמת להתמקד בכלה ולחפש מתנה בעבורה, במידה ותכשיטים מזהב זה ממש לא הקטע שלכם, ישנן עוד שלל מתנות שתוכלו להביא לכלה לרגל טקס החינה:
1. חבילות שי עם מוצרי טיפוח (אם בא לכם מקוריים ויצירתיים יותר תוכלו להכין את אותן חבילות שי בעצמכם)
2. בשמים
3. סטים של איפור
4. בגדים: כותנות לילה סקסיות, לבנים…
5. שובר ליום פינוק בספא וכל מתנה אחרת שאישה תשמח לקבל כאישה ולא חשוב לרגל איזה מאורע.

אומנם "לא רק" אבל בעיקר תכשיטים

בטקס החינה נהוג להביא לכלה תכשיטים מזהב, הסבתות והדודות אשר יותר קרובות למסורת הזאת, כנראה יממשו אותה, כך יצא שהכלה תחזור מהחינה עם קילוגרמים נוספים (ואין צורך להילחץ לפני החתונה זה לא קילוגרמים של שומן) של זהב שכנראה את רוב התכשיטים שהיא תקבל היא תאכסן באיזו מגירה ותעביר לדורות הבאים (אולי בטקס החינה של הבנות שלה). שאר האורחים כנראה לא ייקחו את המנהג הזה לתשומת ליבם ויביאו לכלה מתנות אחרות.