מתנות לאירוסין

אלטרנטיבות ותוספות לטבעת שמקובל לתת
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אילו מתנות כדאי לתת לרגל אירוסין כדי לשמח את הכלה או החתן? אספנו עבורכם כמה רעיונות מדליקים למתנות אירוסין שלא תמצאו בבורסה ליהלומיםאז נכון שלקראת החתונה שלהם, בתור אנשים שקרובים אליהם עוד יהיו לכם הוצאות רבות (מסיבות רווקים, החתונה עצמה, בגדים לאירועים ואולי גם טקס חינה), אבל הבשורה על נישואיהם הקרבים ובאים היא בהחלט אחד הדברים המרגשים בכל ההליך הזה של החתונה וגם במידה ואותו הזוג החליט לא לחגוג או לערוך מסיבה כלשהי או לציין את יום האירוסין שלו בדרך כלשהי, בכל זאת מדובר באירוע אשר שבהחלט מצדיק קניית מתנה לזוג הצעיר (וכן, גם עוד הוצאה כספית, אבל זאת לא חייבת להיות הוצאה רצינית), לפחות על ידי האנשים היותר קרובים אליהם, מתנה שתהיה ספתח לדרך אליה הם נכנסים. אז אלו מתנות אפשר לקנות לזוג לרגל חגיגות האירוסין שלהם?

שוקולדים וסידורי פרחים

אחת האפשרויות למתנות לרגל אירוסין, היא לקנות לבני הזוג מתנות מפנקות, מתנות מהסוג שעושה טוב על הלב, מתנות שאומנם הן לא פרקטיות ולא ישמשו את בני הזוג עוד שנים ארוכות, אבל מתנות שכנראה בני הזוג מאוד ייהנו מהם. מתנות כמו: בקבוק אלכוהול או יין איכותי, עציצים או סידורי פרחים, שוקולדים בכל מיני וארציות וסוגים, סלסילת ספא זוגית ועוד שלל מתנות שבני הזוג יוכלו ליהנות מהם יחד ולחגוג באמצעותם בצורה רומנטית את המאורע המרגש.

מוציאים אותם מהבית

יש עוד דרך לגרום לבני הזוג לחגוג את מאורע האירוסין שלהם והפעם דווקא מחוץ לבית. ישנן שלל מתנות רומנטיות וחוויותיו שתוכלו לקנות לבני הזוג, בין המתנות האפשריות: שוברים לארוחה זוגית במסעדה יוקרתית, הזמנה זוגית לסרט במתחם VIP, רכיבה זוגית רומנטית על סוסים, יום פינוק משותף בספא, לילה זוגי בצימר או בבית מלון, כרטיס זוגי לחו"ל, שייט רומנטי, שובר לסדנת בישול זוגית או כל סדנא שבני הזוג יכולים לעשות יחדיו או כל מתנה אחרת שתיתן לזוג אפשרות לחגוג את האירוסין שלהם מחוץ לבית ולחוות איזו חוויה רומנטית שאתם סידרתם עבורם.

מתנות לו ולה

אחת האפשרויות העומדות בפני אלו המחפשים מתנות לרגל אירוסין של בני זוג, היא להביא לכל אחד מבני הזוג מתנה המתאימה לו, דוגמאות: חבילת שי עם מוצרי טיפוח לגבר וחבילת שי עם מוצרי טיפוח לאישה, שובר לחוויה אתגרית עבור הגבר ויום פינוק בספא או טיפול אצל קוסמטיקאית עבור האישה ועוד אפשרויות רבות של מתנות המתאימות לכל אחד מבני הזוג בנפרד.

מתנות פונקציונאליות

כמובן שגם מתנות פונקציונאליות יותר יכולות להתאים לזוג שמתארס, אם אתם חושבים כבר שנים שהזוג צריך להחליף את המיקרוגל שלו בגלל שהוא כל הזמן נתקע ומשום מה הם לא עושים זאת, אז נכון שמיקרוגל זאת לא המתנה האופטימאלית לרגל אירוסין, אבל זאת בהחלט הזדמנות.