מתנות לאירועים

בשנים האחרונות נהיה טרנד חדש, אשר במסגרתו המארחים באירועים משפחתיים נותנים מתנות לאורחים שלהם.
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
מדובר במתנות קטנות וסמליות שבדרך כלל ישמשו עבור האורחים כמזכרות מהאירוע עצמו או מבעל השמחה. ישנו מגוון רחב של מתנות מהסוג הזה אשר מיועדות לחלוקה בשלבים שונים של האירוע (החל משלב ההזמנות לאירוע ועד למתנות המחולקות בסיומו של האירוע).מתנות לאירועים – איך להתאים מתנה לאירוע?

מתנות אשר מחולקות לאורחים אשר לוקחים חלק באירוע כלשהו, גם יגרמו לאורחים להרגיש שמארגני האירוע באמת שמחים ואסירי תודה על כך שהם הגיעו או מתכוונים להגיע לאירוע שלהם וגם ייתנו להם תחושה טובה וכיפית, כי מי לא אוהב או שמח לקבל מתנות מכל סוג שהוא (ולא מדובר על סידורי הפרחים על השולחנות שחלק מהאורחים לוקחים הביתה על דעת עצמם). אז אלו מתנות אפשר לחלק לאורחים באירועים?

מתנות שניתנות בשלב ההזמנה

אפשר לחלק לאורחים באירוע מתנות עוד בטרם האירוע בכלל התרחש, למעשה, ההזמנה עצמה יכולה לשמש כמתנה עבור האורחים, או לפחות מזכרת מאותו האירוע. לדוגמא: ההזמנה לאירוע יכולה להיות מוטבעת על גבי דיסק הכולל שירים שיהיו חלק מהפלייליסט של האירוע או שירים שבעל או בעלי השמחה הכי אוהבים. עוד אפשרות להזמנה שהיא גם מזכרת או מתנה מהאירוע, היא הזמנה שהיא תמונה מגנטית למקרר של בעלי השמחה.

מתנות ברחבת הריקודים

האורחים משתוללים ברחבת הריקודים של אולם האירועים ועושים שמח לחוגגים וזה בדיוק הזמן לאודות להם על כך, ישנן שלל מתנות שניתן לחלק לאורחים בשעה שהם "קורעים" את רחבת הריקודים: משרוקיות, רעשנים, דיסקים עם אוספים (שהתקליטן משליך לעברם מהעמדה שלו) ועוד שלל מתנות.

מתנות שמחכות על השולחנות

ישנן מגוון מתנות שאפשר לשים לאורחים על השולחנות, כך שברגע שהם יתיישבו במקום שלהם הם יראו אותן. אלו יכולות להיות מפיות רקומות עם תמונה של החוגגים או עם איזו הקדשה שהם כתבו (גם ישמש את האורחים במהלך הארוחות באירוע וגם הם יוכלו לקחת אותן הביתה ולהשאיר לעצמם מזכרת מהאירוע ). אלו יכולים להיות איזה שוקולד או סוכרייה על מקל שתחכה לאורחים על הצלחת העליונה וזה גם יכול להיות ורד בעטיפת צלופן שימתין לכל אורח ליד צלחות האוכל שלו וכמובן שישנן גם מגוון אופציות נוספות.

מתנות נוספות לאורחים

חולצות או כובעים עם הדפסים של תמונות של בעלי השמחה או כיתוב כלשהו אשר קשור לאירוע ("06.05.16 נועם ומאיה נישאים"), ממתקים מכל הסוגים והמינים (סוכריות, שוקולדים או כל ממתק אחר שגם נראה אסטטי וגם טעים), מחזיקי מפתחות, תמונות, עציצים, עטים ובכלל כל מתנה קטנה עם הקדשה או תמונה של בעלי השמחה יכולה להוות מתנה מצוינת עבור האורחים (שרוב הסיכויים שכלל לא מצפים לקבל מתנה , כך שכל מה שהם יקבלו יפתיע וכנראה גם ישמח אותם).

מחשבון מתנות לאירועים

מחשבון מתנה לחתונה

  • חברים קרובים – 500 ש"ח
  • חברים לעבודה/מכרים – 250 ש"ח

מחשבון  מתנה לבר / בת מצווה

  • חברים קרובים – 500 ש"ח
  • חברים לעבודה/מכרים – 250 ש"ח

מחשבון  מתנה למסיבת קוקטייל

  • חברים קרובים – בקבוק יין טוב
  • חברים רחוקים – בקבוק יין זול / בירה / מאכל

מחשבון  מתנה ליום הולדת

  • חברים קרובים – 200 ש"ח
  • מכרים – 50-100 ש"ח