ארגון יום הולדת

איך מתחילים לארגן מסיבת יום הולדת?
יפעת הר-נבו
יפעת הר-נבו
יום ההולדת שלי מתקרב, למרות שבדרך כלל מתכננים לי את יום ההולדת החברים שלי, החלטתי לארגן השנה בעצמי. למה? כי הגעתי לשלב בחיים שאני רוצה ליצור לעצמי את ההזדמנויות, את ההרפקתאות. אמנם יש לי עוד כחודשיים עד יום ההולדת אבל אני מאמין שהארגון צריך להתחיל לפני.יום הולדת פרועה

הרעיון הראשון שהיה לי היה לארגן מסיבת יום הולדת פרועה בה אני אעשה משהו שלא עשיתי בחיים שלי. חשבתי על זה ראשון משום מה – אולי בגלל שיש משהו ביום הולדת שמזכיר לך שאתה מזדקן בעוד שנה, ובא לך לחוות חוויות טעונות רגשית. אם אתם חושבים על החוויות שלכם הרגשיות, כמה חוויות עולות? לי לא עולות המון, אבל אני כן זוכר שהפעמים שהכי נהניתי בהם בחיים היו אירועים רגשיים מאוד חזקים, גם אם באותו זמן חוויתי את הרגש כהתרגשות וכלחץ בזיכרון נשאר זיכרון מתוק שרוצים לחזור אליו.

בכל מקרה אני לא בן אדם שבדרך כלל עושה דברים מסוכנים, אז חשבתי על האפשרויות הבאות:

  • טיול ללונה פארק – יש בזה סוג של חזרה לילדות, לעלות על רכבות הרים ולצרוח בכל ירידה. להרגיש את האוויר נעתק קצת בירידות.
  • באנג'י  – אני באמת הולך לקפוץ ראש ממקום גבוה קשור לחבל גמיש רק כדי להזרים אדרנלין?
  • צניחה חופשית – אם אני כבר שוקל על באנג'י למה לא לשקול צניחה חופשית?
  • אני בטוח שיש עוד המון סוגי חוויות מסוכנות שלא עשיתי – טיפוס על קיר, ראפטינג, קארטינג, טרקטורונים. לא יודע מה בא לי לעשות.

יום הולדת עם סדנה

אולי אני אעבור סדנה ביום הולדת? אילו סדנאות הן הכי פופולריות? חקרתי קצת בנושא וגיליתי שהחזקות ביותר הן סדנאות צחוק, סדנאות בישול, סדנאות שוקולד, יין, תיאטרון אלתור, וסדנאות ניו אייג' שונות.