מתנות לגיל שנתיים

מתנות לגיל שנתיים – מרד הפעוטות

מתנות בעלות ערך מוסף

בגיל שנתיים הפעוטות כבר הולכים ולעיתים אפילו רצים (ותוך כדי כך גם מריצים את ההורים שלהם), הם יודעים לפתוח את כל הדלתות של הארונות בבית אליהם הם רק יכולים להגיע וגם להוציא מהם דברים והם גם יודעים להתמרד, לעמוד על שלהם, לצעוק ולבכות ואם אתם מחפשים מתנות ליום הולדת שנתיים סביר להניח שעבור ההורים של הילדים בגיל הזה, שירותיי בייביסיטר שיאפשרו להם מנוחה קצרה מהמרדף הלא נגמר אחר הקטנטנים שלהם, תהיה המתנה הטובה ביותר.

בגיל שנתיים אוצר המילים של הפעוט מתרחב וגם הסקרנות שלו גדלה, כמעט כל יום ילמד ויגלה הפעוט בן השנתיים משהו חדש. רוב הפעילויות אותם הילדים יעשו בגיל הזה תעשה בהשגחתם המלאה של ההורים שישמחו להיות עדים לאותם הגילויים החדשים של ילדיהם.

סביר להניח שהורים לילדים בני שנתיים, יעדיפו לקבל מתנות בעלות ערך חינוכי מוסף, מתנות שהילדים יוכלו גם ליהנות מהן וגם ללמוד משהו חדש על הדרך. בין המתנות האופציונאליות החינוכיות אותן תוכלו להביא: אנציקלופדיות או אוניברסיטאות לפעוטות, משחקי לוטו, ספרים, קומפי, דיסקים חינוכיים לדי.וי.די, פאזלים או משחקי הרכבה שונים, משחקי השחלה, משחקי קופסא ועוד מבחר רחב של מתנות בעלות ערך מוסף מעבר להנאה של הילד מהן.

מתנות בשביל הכיף

עם אתם הדודות או הדודים של הקטנטן החוגג שנתיים ויותר חשוב לכם שהילד ייהנה מהמתנה שתביאו מאשר שההורים שלו יהיו מרוצים ממנה, תוכלו להביא לו אחד או יותר משלל הצעצועים והמשחקים המיועדים לגיל הזה: עגלה עם בובה בשביל הילדה, סט מכוניות בשביל הילד, כלי מטבח מפלסטיק, קוביות, צעצועים לאמבטיה, חיות מפלסטיק, כלי נגינה לקטנטנים, בימבות, אופניים או כל צעצוע אחר שהילד בעיקר ייהנה ממנו (ואולי בעוד כמה שנים יזכור לכם חסד כדודים האהובים עליו).

חשוב, למרות הרצון העז שלכם שהקטנטן יהנה מהמתנה שתביאו לו חשוב להקפיד על כל נושא של הבטיחות במתנות אותם אתם קונים.

מתנות שימושיות עבור ההורים

ישנם אנשים אשר יעדיפו להביא מתנות פונקציונאליות יותר אשר יענו על הצרכים של ההורים לילדים בני שנתיים ויהיו שימושיות עבורם. מתנות כמו: בגדים, בגד ים, רהיטים לחדר הילדים, נעליים, כיסא בטיחות לרכב, כיסא לשולחן האוכל, תמונות לחדר הילדים, מצעים עם דמויות מצוירות, מגבות, כלי רחצה וכל מתנה אחרת אשר יכולה לשמש את הוריו של אותו הפעוט בן השנתיים. מי שמתלבט איזו מתנה מהסוג הזה הכי כדאי להביא, יוכל פשוט "ללכת על בטוח" ולשאול את ההורים מה הם הכי צריכים או מה חסר להם.