מתנות רומנטיות ליום הולדת

לא פשוט להיות רומנטי

בכדי לתת מתנות רומנטיות, צריך להבין מה זה בכלל

לזמן יש נטייה לשחוק וגם זוגות שיעידו על עצמם שאהבה גדולה היא עדיין נחלתם יורידו ברוב המקרים עם השנים את מינון הפינוקים והמחוות אחד כלפי השנייה וכנראה שבשלב מסוים המחוות יצטמצמו רק לימי הולדת או ימי נישואים (וגם זה לעיתים יהיה מוטל בספק).

בשביל לא לתת לזמן לשחוק את חיי הזוגיות כדאי לפחות לשמור על השקעת האנרגיה במתנות רומנטיות לפחות באירועים מיוחדים כמו ימי הולדת.
אז אלו מתנות רומנטיות אפשר להביא לבני הזוג שלנו ביום ההולדת שלהם?

בשביל לקנות מתנות רומנטיות, צריך בשלב הראשון להבין מה נכלל בקטגוריה הזאת, בסופו של דבר מתנות רומנטיות לא חייבות להיות בהכרח מתקתקות וקיצ'יות כמו שאנשים רבים (בעיקר גברים) נוטים לחשוב, זאת לא חייבת להיות סיטואציה בה הוא נותן לה את השרשרת שהוא קנה עבורה במסגרת פיקניק עם סלסילת קש, גבינות יין ושמיכה ביער. גם שליח שיביא לה פרחים וממתקים לעבודה ויגרום לכל החברות שלה לקנא לא תמיד יעשה את העבודה (למרות שנשים רבות מאוד ישמחו לקבל מתנות מהסוג הזה).

מתנות רומנטיות אלו מתנות שמושקעת בהן מחשבה רבה, תוך לקיחה בחשבון את בן זוגנו כאינדיבידואל. בטרם נחליט איזו מתנה להביא לו, כדאי שנשאל את עצמנו מספר שאלות אודות בן זוגנו, שאלות כמו: מה הוא אוהב לעשות, מה הוא ישמח לקבל ומה נוכל לעשות בשבילו או איתו בכדי לחזק את הקשר הזוגי ולהתפנק במשותף, כאשר הצרכים והתחביבים שלו במקום הראשון (בכל זאת מדובר ביום ההולדת שלו).

מתנות עם כוונה

כך יוצא שאם בן זוגך לדוגמא מטורף על כדורגל ואת שונאת את המשחק הזה שנאת מוות (וגם עושה לו את המוות בכל פעם שהוא מעלה את המילה כדורגל בבית), זוג כרטיסים למשחק כדורגל של הקבוצה האהובה עליו (שלא יהיו אי הבנות, הכרטיס השני מיועד לך) יכולה להיות מתנה רומנטית מושלמת ליום הולדתו.

דוגמא נוספת למתנת יום הולדת שהיא גם מחווה רומנטית: אם לבת זוגך יש תחביב מסוים שהיא מאוד מתעניינת בו ומרבה לדבר עליו, אבל אותך זה מעניין ביום יום כמו שלג דאשתקד (ואתה לא מסתיר את זה ממנה), מתנה רומנטית ליום ההולדת שלה יכולה לבוא בצורה של הרשמה לסדנה אליה תלכו יחדיו באותו התחום (ובלי תלונות מצידך).

מתנות רומנטיות נוספות

כמובן שכל מתנה בה בני הזוג מבלים ונהנים יחדיו יכולה להיחשב למתנה רומנטית מוצלחת ליום הולדת: סוף שבוע במלון או בצימר רומנטי, ארוחה במסעדה יוקרתית, טיסה לחו"ל, טיול אתגרי, פינוק משותף בספא ועוד שלל מתנות במסגרתן בני הזוג ייהנו מבילוי משותף ומהנה זה בחברת זו.