מתנות מקוריות ליום הולדת

איך להיות מקורי ולבחור מתנה בלי להשקיע שעות בהתלבטויות
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
אנשים רבים אוהבים לתת מתנות מקוריות ליום הולדת, גם אם הם ידעו שאותו אדם אשר חוגג יום הולדת צריך משהו מאוד מסוים ושימושי הם יעדיפו לשים את הידיעה הזאת בצד ולחפש מתנה מקורית ומיוחדת יותר ליום ההולדת שלו. הבעייתיות היא שלא כל האנשים שאוהבים להביא מתנות מקוריות ליום הולדת הם אנשים עם רעיונות מקוריים למתנות ליום הולדת. אז מה עושים? חושבים, גולשים באינטרנט, מתייעצים, מסתובבים בקניון ובעיקר מחכים לרעיון שיגיע. אז הנה כמה כיוונים למחשבה.מתנות מעולם הגדג'טים

גדג'טים יכולים להוות מתנה מקוריות וייחודית ליום הולדת ומי שקונה כמתנות מטחנת פלפל חשמלית או כרית שהופכת לשמיכה או ספל מדבר, יכול להיות בטוח כמעט במאה אחוז שמקבל המתנה לא יתאכזב ממנה כי "כבר יש לו כזה".

ישנם שלל אתרי אינטרנט המרכזים מבחר עצום של גדג'טים לפי נושאים, תחומים ומינים, כל שאם אתם מחפשים מתנה מהעולם הזה, כל שתצטרכו לעשות זה להיכנס לאחד מהאתרים הללו ולחפש.

כמובן מתנות מעולם הגדג'טים לא מתאימות לכולם וסביר להניח שאם תקנו עכבר מעוצב למחשב ליום הולדתו ה-80 של סבא שלכם, תמצאו את זה כמה ימים אחר כך בתוך ארון הזכוכית איפה שסבתא שלכם שומרת את בובות הפורצלן שלה.

מתנות של בילוי ופנאי

לא משנה מהו גילו של חוגג יום ההולדת, סביר להניח שכמו כולם גם הוא אוהב לבלות, כך שמתנה אותה הוא יוכל לנצל לבילוי או פנאי יכולה להיות מתנה מקורית ומהנה עבורו. עבור המבוגרים שבחבורה, זה יכול להתחיל במקום בטוח כמו: הזמנה לסוף שבוע בבית מלון, בילוי בספא או שוברים לארוחה במסעדה יוקרתית וזה יכול להגיע לרעיונות הרבה יותר מקוריים ושונים כמו: הרשמה לסדנת סושי, סדנת צילום או טיסה בכדור פורח.

אם אתם מחפשים מתנה מהסוג הזה עבור ילדים, תוכלו לקנות עבורם: כרטיס כניסה משפחתי ללונה פארק או לאטרקציה אחרת, כרטיסים לסרט המיועד לגיל שלהם, הרשמה לסדנת בישול או סדנה אחרת המיועדת לילדים וכדומה.

מתנות שהן גם שירות

עוד סוג של מתנות מקוריות יכולות לבוא בדמות של שירות של לאותו חוגג יום הולדת יש צורך בו. מתנות כאלו מושלמות לחגוג זיכרון וחיים מלאים, כמו בגיל מתקדם 60-70 או 80.

למשל, אם אתם חושבים שאותו אדם שחוגג יום הולדת לא נמנע על המתלבשים הטובים ביותר מבין חבריכם או בני משפחתכם, יום הולדתו היא הזדמנות לרכוש עבורו את שירותיו של סטייליסט מקצועי שייתן לו טיפים ועצות כיצד לשפר את הופעתו משמעותית. אם חוגגת יום ההולדת מתלוננת שהבית שלב בבלגן כבר המון זמן ושאין לה זמן לסדר אותו, תוכלו לשכור עבורה שירותים של עוזרת בית שתעזור לה לפחות באופן חד פעמי לסדר את הבית.

אם מדובר באימא צעירה אשר רוב חייה כרגע נסובים סביב טיפול בילדים וכתוצאה מזה היא מזניחה את עצמה, יום הולדת זה זמן טוב להזכיר לה שהיא גם אישה ולקנות לה טיפול פנים או כל טיפול קוסמטי אחר.