מתנות מגניבות ליום הולדת

להפתיע את החוגג
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
חבר טוב או בן משפחה חוגג יום הולדת ופתאום אתם מגלים שנמאס לכם מהמתנות השגרתיות ונטולות הזוהר אותן אתם נוהגים להביא לימי הולדת, שכבר אין לכם כבר חשק לשאול את בעל השמחה מה הוא רוצה שתקנו לו או להסתובב בקניון עם סוג של רשימת סופר מתוכה אתם צריכים לבחור את אחת המתנות.מתנות מגניבות מהאינטרנט

אז הפעם אתם מחליטים להפסיק לשאול ומחפשים מתנה בכוחות עצמכם. פשוט בא לכם להביא ליום ההולדת מתנה שונה, מתנה מגניבה, מתנה שאתם תיהנו מהחיפוש שלה ומהקניה שלה וחוגג יום ההולדת יופתע ממנה (וכמובן גם השאיפה היא שהוא יהיה מרוצה ממנה, בכל זאת גם הוא צד כאן).

בעקבות רשת האינטרנט הנגישות לדברים בכלל ולחיפוש מתנות בפרט, הפכה הרבה יותר פשוטה ונוחה וגם בשביל מתנה מקורית ומיוחדת כבר לא צריך להתאמץ יותר מדי.

כך יוצא, שאם פעם בשביל למצוא מתנות מקוריות או מגניבות, הייתם צריכים לכתת את רגליכם בקניונים או בחנויות השונות ולקוות שבסוף זה יקרה ועיניכם ינוחו על המתנה האידיאלית, המיוחדת והמתאימה ביותר עבור אותו החוגג. היום אתם יכולים לתת ל"אצבעות ללכת במקומכם" כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לפתוח את גוגל להקיש מילות חיפוש כמו "מתנות מקוריות", "מתנות מגניבות", "מתנות מיוחדות" וקומבינציות דומות ועולם שלם של אתרי אינטרנט אשר מציעים מתנות ומוצרים שחלק גדול מהן בכלל לא הכרתם יפתח לנגד עינכם.

בשלב הבא אתם מצרפים לעזרת האצבעות גם את העיניים ומחפשים את המתנה המקוריות והייחודית שתראה לכם הכי מתאימה עבור אותו אדם. אחרי שמצאתם את המתנה אתם פשוט מכניסים את מספר כרטיס האשראי ואת שאר הפרטים בדף המיועד לכך באותו האתר וכל שנשאר לכם לעשות הוא לחכות שהמתנה תגיע עד אליכם הביתה. אה.. וכמובן גם להוסיף את הברכה (או לפחות להעתיק ברכה מאחד מאתרי האינטרנט העוסקים בתחום הברכות ולחתום למטה את השם שלכם).

מתנות מגניבות ומושקעות

לאלו מכם שבכל זאת רוצים להעביר משהו אישי במתנה, (בכל זאת אם אתם משקיעים בחיפוש אחד מתנה מגניבה ומיוחדת עבור מישהו, כנראה שמדובר באדם שאיכות לכם ממנו) גם בעידן האינטרנט, עדיין אפשר למצוא מקום לעבודה או להשקעה האישית שלכם במתנת יום ההולדת. אתם יכולים לחפש רעיון למתנה אשר קשורה אישית לאותו אדם או לקשר האישי שלכם אתו (זה שהאינטרנט גם מלא ברעיונות למתנות שתוכלו להשקיע בעצמכם, כבר אמרנו?)

בין המתנות המושקעות יותר אותם תוכלו להכין: מכשיר אייפוד ששמתם עליו את כל השירים שאותו אדם אוהב, אלבום תמונות או חוברת מודפסת ומעוצבת של תמונות של אותו האדם (אפשר להוריד את התמונות מעמוד הפייסבוק שלו). מצעים, כריות או מגבות רקומים עם הקדשה אישית שלכם ועוד שלל מתנות שהחותם האישי שלכם תורגש בהן.