מתנות לחצי שנה

זה יותר בשביל ההורים

כל מה שיעזור להורים שלהם

רוב היום הם עדיין אוכלים או ישנים או בוהים בתקרה מחייכים מסתובבים ומסתקרנים מהאור שדולק בחדר וזה הדבר הכי טבעי עבורם כי הם רק בני חצי שנה והמקסימום שאפשר לצפות מהם בגיל הזה הוא שהם בקרוב מאוד יתחילו לזחול. אז אם אתם מחפשים מתנות לתינוקות בני חצי שנה אתם כמובן צריכים לחשוב על ההורים שלהם ועל הצרכים שלהם, כי תינוק בן חצי שנה לא ידע, לא יזכור, לא יהיה אסיר תודה ובטח שלא יבין שהוא קיבל עכשיו מתנה. אז מה כדאי להביא לתינוקות בני חצי שנה כמתנה?

ההוצאות הכרוכות בגידול של ילד בן חצי שנה, כמעט ולא נגמרות וההורים צריכים לדאוג מדי חודש לתקציב לא קטן בכדי למלא את כל צרכיו של הקטנטן שלהם: טיטולים, מזון לתינוקות, תשלומים עבור פעוטון או מטפלת ומכיוון שהוא כל הזמן גדל אז גם בגדים זה משהו שצריך לקנות לו בתדירות דיי גבוהה וזה ממש לא נגמר שם.

כך יוצא שכל מתנה שתביאו לו ותקל על ההורים את ההוצאות ולו במעט יכולה להיות מתנה שתגרור צרור תודות מההורים, מתנות כמו: בגדי גוף וחליפות, מספר חבילות של טיטולים, ריהוט לחדר התינוקות (במידה ואתם יודעים שחסר משהו), כסא לרכב, עגלות, קופסאות מזון, תלושים לחנויות או רשתות של מוצרי תינוקות וכל מתנה אחרת שאתם יכולים להעלות על דעתכם שהורים לתינוקות בגיל הזה יזדקקו לה ואולי זה יחסוך להם ולו במקצת את ההוצאות.

אפשר כבר לקנות צעצועים

כאמור בגיל חצי שנה הילדים נמצאים קרוב מאוד לגיל בו הם יתחילו להתפתח ולעשות דברים שונים כמו זחילה, הליכה ודיבור לכן, זאת הזדמנות להקדים את המאוחר ולקנות להם כבר צעצועים שחלק מהם יכולים להתחיל לשמש את ההורים כבר עכשיו. מתנות כמו: רעשנים, קוביות פלסטיק, צעצועים רכים לאמבטיה (תינוקות בגיל הזה מאוד אוהבים לעשות אמבטיה), ספרים קשיחים המיועדים לגיל הזה, מוביילים שונים, דיסקים עם שירים לקטנטנים, שמיכת פעילות (מתאים מאוד לתקופה בה התינוק מתחיל לזחול) וכל צעצוע או פריט אחר שתתאים לגיל שלו כרגע או יכולה גם להתאים לחודשים הקרובים בהם הוא עומד להתפתח ולהזדקק להם, יכולה להוות מתנה מוצלחת שההורים שלו ישמחו לקבל ובסופו של דבר מי שמביא מתנה לתינוק בן חצי שנה יחשוב קודם כל על שביעות הרצון של ההורים של אותו התינוק .