מתנות לגיל 20

מתנות שבני 20 יעריכו
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
גיל עשרים הוא גיל המסמל בין היתר התחלות חדשות. הם צעירים, הם יפים והעולם רק מחכה שהם יצאו אליו ויקטפו את כל מה שיש לו להציע בעבורם.

לכן, אחת האפשרויות העומדות בפני מחפשי המתנות ליום הולדת עשרים, היא מתנות המסמלות התחלות חדשות, מתנות כמו: מצלמה דיגיטאלית (שתתעד את כל אותן ההתחלות), אבן מזל (שתהיה לצידם בדרך שהם הולכים לעבור), מכשיר אמפי 3 או אייפד עם שירים המסמלים התחלות חדשות ועוד.גיל עשרים הוא הכניסה לעשור השלישי של החיים, העשור הראשון כאדם בוגר לכל דבר. אם תשאלו אנשים רבים בני שלושים ומעלה לאיזה גיל הם רוצים לחזור, סביר להניח שגיל עשרים תהיה התשובה שתשמעו מרובם. קצת לפני השחרור מהצבא או קצת לאחריו, לקראת הטיול הגדול ואחר כך מה שיהיה יהיה. יש זמן, אולי לימודים, אולי עבודה במלצרות או בתחנת דלק , אולי לנסוע לאילת לעבוד קצת בבתי מלון ואולי משהו אחר ממגוון האופציות של גיל עשרים. מה שבטוח הוא, שהחיים אף פעם לא נראים אופטימיים יותר מאשר בגיל עשרים. אז אלו מתנות אפשר להביא לצעירים המאושרים אשר חוגגים את יום הולדתם ה-20.

מתנות שחרור

אם מדובר בבן או בת עשרים, העומדים לקראת שחרורם מהצבא, ניתן להביא להם מתנה ברוח השחרור. אחרי השחרור מגיע בדרך כלל זמנו של הטיול הגדול, לכן, תרמיל גדול, נעלי הליכה איכותיות או כל ציוד אחר לטיולים מהסוג הזה יכול להוות מתנה שימושית. מתנות נוספות אותן ניתן להביא באותה הרוח, הן: בגדים חדשים, נעליים, תכשיטים או אקססוריז. נכון שבמהלך השירות בצה"ל החיילים יוצאים לחופשות ועולים מיד על אזרחי, אבל לקראת השחרור מהצבא בגדים אזרחיים חדשים יכולים לסמל את הפרידה מהמדים ואת החופש ההולך ומתקרב.

מתנות לבנות עשרים

את בנות העשרים ניתן לפנק במתנות כמו: בשמים שונים, איפור, תכשיטים, מוצרים קוסמטיים, לבנים סקסיים (רענון אחרי השירות הצבאי) או שוברים לטיפולים קוסמטיים מפנקים. החברות של החוגגת עשרים, יכולות להפתיע אותה ביום כיף נשי משותף בספא.

מתנות לבני עשרים

בחורים צעירים בגיל עשרים ישמחו לקבל מתנות כמו: גאדג'טים שונים, כלי גילוח, מוצרי ספורט, אביזרים לרכב (במידה ויש להם כזה) וכל מתנה אשר תדגיש את היותם גברים צעירים. החברים של החוגג יום הולדת עשרים יוכלו להפתיע אותו ביום כיף הכולל טיול ג'יפים, נסיעה בטרקטורונים או כל פעילות של ספורט אתגרי כלשהו או טיול גברי בטבע.

עוד מתנות שבני עשרים יאהבו לקבל

בדרך כלל זאת לא תהיה בעיה מיוחדת לרצות צעירים החוגגים יום הולדת עשרים וישנם מגוון רחב של אופציות שתוכלו להביא הם: ספרים, דיסקים, בגדים, נעליים, שעונים, פרטי ריהוט שונים או מכשירים חשמליים לחדר ומתנות הקשורות לתחביב ספציפי שיש להם.