מתנות לגיל שנה

איך להימנע מלקנות צעצוע שהתינוק לא ישתמש בו

המתנה המושלמת לגיל שנה

אחת האפשרויות להחליט איזו מתנה לקנות ליום הולדת שנה, היא פשוט לשאול את ההורים מה הם צריכים עבור הילד שלהם. במידה וזאת לא אפשרות עבורכם, ישנן מבחר עצום של אפשריות למתנות לגיל הזה המתאימות לכל תקציב.

צעצועי התפתחות

לכל ילד יש קצב התפתחות שונה, בגיל שנה חלק מהתינוקות כבר עומדים, בעוד אחרים רק התחילו לזחול לאחרונה. לכן, משחקי התפתחות שונים יכולים להוות מתנות מוצלחות ושימושיות עבור תינוקות בני שנה. בין המתנות שתוכלו לקנות: הליכוני דחיפה, בימבות או משחקים שונים המפתחים את המוטוריקה של הילד כמו: קוביות רכות, צעצועים להתאמת צורות וכדומה.

ריהוט כמתנה

בדרך כלל עם לידתו של התינוק, ההורים הטריים דואגים לרהט את החדר אשר מיועד עבורו ולקנות כל רהיט או פריט אפשרי בכדי שהחדר של התינוק החדש יהיה מושלם בעבורו. עם הזמן, מגלים רוב ההורים, שחלק מהריהוט אשר מתאים לתינוק בן יומו לא בהכרח יהיה שימושי בגיל שנה או לחילופין, יש צורך בריהוט נוסף על הקיים. לדוגמא, תינוק בן מספר שבועות או מספר חודשים לא יצטרך לול, בגיל שנה לול יכול להיות הרבה יותר רלוונטי עבורו ויכול לשמש כמתנה מוצלחת ליום הולדת שנה. עוד פרטי ריהוט שניתן להביא בגיל שנה: פוף, ספה נמוכה, שולחן לתינוקות, כיסא אוכל, מזרון פעילות ועוד.

תמיד טוב לקנות בגדים חדשים

תינוק בן שנה גודל בקצב מהיר וסביר להניח שבגדים שטובים עליו כרגע, יהיו כבר קטנים בעוד חודשיים. אבל זה לא אומר שבינתיים הוא לא צריך להתלבש. בחנויות לבגדי תינוקות תמצאו שלל חליפות, בגדי גוף ועוד בגדים קטנים ומתוקים היכולים להוות מתנה מוצלח להורים של תינוק בן שנה. לאלו שמפחדים שהבגד שהם יקנו לאותו פעוט לא יעלה עליו כבר בעוד שבוע, על הבגדים של התינוקות בגילאים הללו כתוב בדרך כלל הגיל להם הם מיועדים ואותם אנשים יכולים לקנות בגדים המיועדים לגיל קצת יותר גדול משנה.

משחקים וצעצועים

השוק מוצף במבחר רחב ומגוון של צעצועים ומשחקים המיועדים לפעוטות בני שנה. לכן, מי שחושב על מתנת יום הולדת שכזאת עבור תינוק בן שנה יהיה מוצף באפשרויות וכל מה שהוא יצטרך לעשות זה לבחור מתנה המתאימה לתקציב שלו. בין האפשרויות: בובות שונות, נשכנים, צעצועי אמבטיה, רעשנים, מקלדת קומפי ועוד.

גיל שנה הוא גיל בו התינוק זקוק לגירויים שונים בכדי להתפתח, להבין וללמוד את העולם שמסביבו. מהסיבה הזאת, קיימים שלל מוצרים המיועדים לגיל הזה. אבל, אם בכל זאת אתם לא מוצאים או לא ממש יודעים איך בוחרים מתנה לתינוק בן שנה, תוכלו פשוט להביא להורים שלו שובר או תלושים המיועדים לאחת מהחנויות או מהרשתות המיועדות לפעוטות ובכל תעבירו את זכות הבחירה של המתנה להורים של התינוק, שהם בוודאי יודעים הכי טוב מה התינוק שלהם צריך.