מתנה ליום הולדת 60

יצירת מתנות מיוחדות לכבוד גיל 60

הגיל שבו אפשר להתחיל

בגיל שישים של היום, אתה עדיין לא נחשב לזקן (לפחות לא על פי המושגים של בני הארבעים ומעלה) ויש לך עדיין את הזמן ליהנות, לבלות ולהיות בעשייה, לפעמים דווקא הידיעה שלא נשארו עוד הרבה שנים טובות נותנת את הדרייב לעשות כמה שיותר דברים ולנסות ולבלוע כמה שיותר ממה שיש לעולם להציע. את כל הדברים הללו כדאי למי שמחפש מתנות ליום הולדת שישים לזכור ולחפש מתנות כיפיות שיעשו לחוגג תחושה טובה.

המתנה: קליפ ליום הולדת 60

גיל שישים זה גיל טוב לעשות דברים שעוד לא הספקנו לעשות, רוב בני השישים עדיין צלולים ובריאים פיזית ולכן זה אולי אחת ההזדמנויות האחרונות לעשות דברים שהם עוד לא עשו. למשל אם אותו אדם אשר חוגג את יום הולדתו השישים תמיד חלם להיות סקיפר, זה הזמן של אוהביו להגשים לו את החלום ולרשום אותו בתור מתנה לקורס סקיפרים.

תתפלאו, אבל גיל שישים יכול להיות גם גיל טוב לטיול של אחרי הצבא, הילדים כבר גדולים, מקום העבודה (ברוב המקרים) כבר מובטח וזה בדיוק הזמן לעצור את הכול לחודש או יותר ולעשות טיול תרמילים בחו"ל. אם לממן טיול שכזה בתור מתנת יום הולדת, זה קצת יקר בעבורכם, תוכלו פשוט לרמוז לחגוג שהגיע הזמן ולקנות לו תרמיל גדול לטיול ומדריך טיולים לדרום אמריקה ולמדינה אחרת ותקווה שזה מה שיגרום לו לפעול.

קליפ ליום הולדת 60 יכול להיות מתנה נהדרת ומקורית להפתיע את יקיריכם. בקליפ, תשלבו תמונות, וידאו, ברכות ומוזיקה כדי ליצור קליפ מרשים ואיכותי, הכולל גם מעברים מקצועיים.

המתנה: שיר ברכה קומי

בחיפוש אחר מתנה עבור גיל שישים, כדאי אולי שנשאל את עצמנו מה יכול לעשות לאותו אדם כאינדיבידואל טוב. אם מדובר באדם מאוד משפחתי, מתנה כמו ארוחה משפחתית במסעדה איכותית או סוף שבוע משפחתי בבית מלון יכולה להיות מתנה שהוא מאוד ישמח לקבל. אם מדובר באדם שהזניח את הזוגיות שלו בשנים האחרונות אולי דווקא בילוי זוגי בספא או בצימר עם בן או בת זוגו יכולים להוות מתנה מוצלחת. הפתרון לשאלה מה יעשה לאותו אדם טוב, תלויה כמובן באדם עצמו ואם יש לכם היכרות קרובה עם אותו אדם סביר להניח שתמצאו את התשובה. רעיון מקורי הוא להפתיע את החוגג עם שיר שנכתב עליו, על פי לחן מוכר, כשהמלים של השיר נכתבות מחדש כך שהם ידברו על החוגג.

המתנה: להיראות טוב

אי אפשר לברוח מהזמן ובגיל שישים הוא נותן את אותותיו באופן ברור במראה החיצוני: קילוגרמים מיותרים שכבר מסרבים לרדת, הקרחה, קמטים שכבר כמעט ואי אפשר להסתיר ועוד שלל תופעות שרוב בני השישים היו שמחים לוותר עליהם. אם אתם יודעים שהחוגג מאוד מוטרד מהמראה החיצוני שלו ומתופעות הגיל שהוא כבר לא מצליח להסתיר, תוכלו לרכוש עבורו מתנות הקשורות לתחום האסטטיקה, בסופו של דבר אף פעם לא מאוחר לנסות ולהיראות יותר טוב ממה שהטבע חנן אותנו. כמובן שחשוב לוודא שמתנות כמו: מפגשים עם דיאטנית, ניתוחים פלסטיים, השתלת שיער ודומיהם ישמחו מאוד את מקבליהם ולא חלילה יעליבו אותם.