מתנה ליום הולדת 50

מתנה ליום הולדת חמישים – עכשיו הזמן ליהנות

נכנסים לעשור החשוב בחייך

יש לך בית משלך, ילדים שהם כבר יחסית גדולים ברוב המקרים גם עצמאיים לכל דבר והמשכנתא כבר ברוב המקרים הרחק מאחוריך. אז כשיש חיים כל כך יציבים זה בדיוק הזמן להתחיל ליהנות (לפחות בזמן הפנוי). אז איך בוחרים מתנות עבור אותם אנשים שברוב המקרים רוב המשברים והעליות ומורדות של החיים כבר דיי מאחוריהם ועכשיו כל שנשאר להם זה לנצל את מה שהם השיגו עד כה.

קליפ ליום הולדת 50

נכון שגיל חמישים הוא גיל מאוד סמלי ומשמעותי ונמנע על אותם גילאים שכל אוהביו ומשפחתו של אותו אדם אשר מגיע לגיל הזה, ירגישו צורך עז לארגן לו איזו מסיבה או איזה אירוע משמעותי לציון שנתו החמישים ולפעמים בגלל הסמליות של הגיל יש נטייה יותר מדי להתעסק בגיל עצמו במקום באדם עצמו. חשוב לזכור שבגיל חמישים כמו בכל גיל אחר, החוגג הוא קודם כל אדם אינדיבידואלי עם תחביבים, העדפות ועולם פנימי שבטח בגיל חמישים הוא כבר עשיר ומגובש.

אלבום תמונות שישכיח את הגיל

סביר להניח שאדם בן חמישים יעדיף שלא יזכירו לו את העובדה שהוא מזדקן על כל המשתמע מכך. אנשים רבים (בעיקר צעירים ממנו) יכולים לחטוא לאותו אדם על ידי מתנות שמתאימות אולי ובדרך כלל לאנשים מבוגרים ממנו. אז נכון שיכול להיות כבר הורה לילדים לא ממש צעירים ואולי אפילו כבר יש לו נכדים צעירים, אבל זה לא אומרת שמתנות כמו מסגרות לתמונות או כל מתנה אחרת מעולם הנוסטלגיה שתגרום להם להרגיש כאילו הם לא רלוונטיים יותר, זה משהו שאותו אדם ישמח לקבל.

מברק מזמר – מתנה מצחיקה שתגרום לו להרגיש טוב

לכל אדם יש את אותם הדברים אשר גורמים לו להרגיש טוב ואם אתם מכירים היכרות טובה את אותו האדם עבורו אתם מחפשים מתנה סביר להניח שתדעו פחות או יותר מה יגרום לו להרגיש טוב עם עצמו, מאיזו מתנה הוא יכול ליהנות ומה הוא ישמח לקבל. אם אתם לא מכירים את אותו אדם היכרות אישית וקרובה צאו מנקודת הנחה שארוחה טובה במסעדה, פינוק בספא או אפילו זוג כרטיסים לסרט טוב או להצגה איכותית אלו מתנות שכולם ישמחו לקבל וכנראה גם שכולם ייהנו מהן.

רעיונות נוספים ליום הולדת 50 לאבא ולאמא

אם יש לכם יום הולדת 50 לאבא קנו לו משהו שהוא אוהב, אולי כורסא נוחה. ככל שהמתנה תהיה עם יותר דמיון והשקעה, היא תתקבל ביתר ברכה. נסו לחשוב מה אפשר להכין לו, אולי אלבום תמונות.
גם לאמא כדאי לקנות משהו יפה. היא גידלה אתכם כל השנים הללו. אפשר לשלב ולקנות משהו שקרה לפני 50 שנה. אולי עיתון מתקופה זו.

שימו לב: כאשר שואלים בני זוג הנשואים שנים רבות הם בדרך כלל אומרים שהיו רוצים מתנה רומנטית עם בת/בן הזוג או אירוע הכולל את הילדים.