מתנה ליום הולדת 40

חוגגים את גיל 40

רעיונות למתנות

בגיל 40 אתה פתאום גם כבר לא אותו הורה צעיר או חלק מזוג צעיר שהיית עד לפני שנים לא רבות ואז מגיע הרגע לחגוג את אותה יום הולדת ואת התחלתו הרשמית של העשור החמישי בחיים ובגיל ארבעים אתה בדרך כלל מעדיף להצניע כמה שיותר את יום ההולדת שלך אבל המשפחה דווקא חושבת שזאת סיבה מצוינת למסיבה. אז איזו מתנות יכולות לשמח אדם שמגיע לגיל שיש משבר על שמו?

המתנה: מברק מזמר

אחת האפשרויות בקניית מתנות לאדם בן ארבעים, היא פשוט להתעלם לחלוטין מהפונקציה של הגיל (בעיקר אם אנחנו יודעים שהוא מעדיף להתעלם ממנו) ולקנות מתנות המתאימות עבור אותו אדם ספציפי או מתנות שאנו חושבים שכל אדם צריך או ישמח לקבל אותן: בגדים חדשים, מצעים, כלי רחצה, ספרים, מכשיר אייפוד, מצלמה דיגיטאלית, דיסקים, ספרים, מוצרי קוסמטיקה ועוד שלל מתנות שאנשים בכל גיל ישמחו לקבל. אז נכון שבגיל ארבעים החוגג הוא כבר ממש לא ילד ורובם כבר הורים לילדים.

אבל מצד שני, אם למשל מדובר באדם שאוהב ספורט אתגרי, אפשר לקחת אותו בתור מתנה לטיול אתגרי, לקנות לו ציוד של קייט סרפינג, לרשום אותו לקורס צניחה חופשית וכל מתנה אחרת מהתחום הזה. אם מדובר באדם שמתעניין בכל העולם הטכנולוגי וחי ונושם חדשנות אפשר לפנק אותו במחשב נייד חדש, מכשיר איפון או למצוא איזה גדג'ט חדשני שהוא בטח ישמח לקבל. גם מברק מזמר לחוגג 40 זו דרך נהדרת להראות שאתם עדיין צעירים ברוחכם. לאירוע מגיע קומיקאי שחקן, לאחר שעשה מחקר על החוגג, והוא מברך את החוגג ואת האורחים באופן הומוריסטי, ומקריא שיר ברכה מקורי לחוגג.

המתנה: שיר סטנד אפ לגיל 40

שיר קורע מצחוק שמשתמש במידע שנאסף מראש על חוגג יום ההולדת. אנו שולחים לכם שאלון שנועד לאסוף חומרים, מאפיינים, אנקדוטות ומידע נוסף על חוגג האירוע. אנו כותבים לאירוע שיר מקורי ומצחיק המבוסס על המידע ששלחתם. ישנה אפשרות לסבב שינויים אחד של השיר לשביעות רצונכם, ללא תוספת תשלום. ניתן להקריא את השיר מול כל האורחים באירוע או להקליט אותו עם חברי המשפחה.

המתנה: הופעה

גברים רבים בני ארבעים ירצו להרגיש שהם עדיין גבריים ורלוונטיים לא פחות מאשר בחורים צעירים מהם. מתנות שיכולות לשים את הדגש לכך יכולות לבוא מתחום הטיפוח והמראה החיצוני: בגדים, בשמים, אפטר שייב וכדומה. או מתנות מעולם הספורט והכושר: אופניים, מנוי לחדר כושר, מנוי לכדורגל ומתנות נוספות מהעולם הזה.