מתנה ליום הולדת 30

יצירת מתנות אישיות לכבוד גיל 30

סוגרים עשור נוסף

אז מה אפשר להביא לבן השלושים מתנה, עקרונית זאת פעם ראשונה שהוא כנראה נמצא בתחילתו של עשור ולא ממש מתרגש ממה שצפוי לו (בגיל עשר אתה עדיין ילד ובגיל עשרים הסיכוי שמישהו יתלונן על העובדה שהוא יזדקן ולא יגרור התקפי צחוק מסביב הוא אפסי) ואולי אף קצת חרד, ככה שכך מתנה שתגרום לו ליהנות ולשכוח תהיה מתנה מצוינת בעבורו.

רוב בני השלושים כבר מצאו את עצמם או לפחות מצאו את הכיוון שלהם בחיים, לחלק יש כבר קריירה מצליחה, חלק הם אנשי משפחה וחלק מבלים את רוב זמנם באקדמיה ומתקדמים בצבירת תארים אקדמיים. אבל הגיל הזה שמגיע פתאום, מביא אתו תזכורת שצריך לשים עוד קצת גז בשביל שבעשור הבא, אותם בני שלושים יוכלו להסתכל לאחור ולסכם את מה שהשיגו עד כה בשביעות רצון.

מצגת לגיל 30 עם כל התמונות המרגשות

תמיד אפשר למצוא ולהביא מתנות שאותם אנשים אשר חוגגים שלושים צריכים ויעשו בהן שימוש. מתנות כמו: ריהוט, תמונות, שטיחים או כלי בית לדירה שלהם יכולה להוות מתנה טובה בעיקר עבור אלו שכבר מחזיקים דירה משלהם. נגן מוזיקה לרכב יכול להיות מתנה מצוינת לבעלי הרכב. ובגדים חדשים, איפור, בשמים, אקססוריז שונים, שעון יד ועוד שלל מתנות יכולים להתאים ולשמח את כל בני השלושים באשר הם.

שיר מקורי

אפשרות נוספת למתנות לבני שלושים היא מתנות שלא בהכרח מתייחסות לגיל האדם כמו לאדם עצמו. אם יש לכם היכרות קרובה עם החוגג שלושים ואתם יודעים מה הוא אוהב, מה הוא צריך ומה ישמח אותו תוכלו להשאיר את הגיל בצד ולהתייחס נטו לבן אדם בבחירת המתנה שלכם בעבורו. למשל אם אתם יודעים שאותו אדם מאוד אוהב לקרוא, אתם לא חייבים להתחכם ולחשוב מחוץ לקופסא ופשוט להביא לו ספרים, אם הוא אוהב מוזיקה, דיסקים יכולה להיות מתנה מצוינת וכן הלאה.

הוא כבר לא ילד, אבל הוא גם לא סבא. גיל 30 יכול להיות משבר די רציני עבור המתבגר הממוצע – פתאום יש כמה שערות לבנות, ולמי כבר יש כוח לכדורגל ביום שישי?! כדאי שתהיו עדינים איתו ולכן המתנה צריכה להיות מאוד לא ספורטיבית.

מברק מזמר

בגיל שלושים (כמו בכל גיל אחר) כמעט כל אחד ישמח לקבל מתנה שתגרום לו להרגיש טוב, ליהנות ולא לחשוב על הגיל (גם אם לא מדובר בגיל שהוא כל כך נוראי.) ולו לכמה שעות.

יהיו כאלו שבילוי שיחזיר אותם לילדות כמו יום כיף בלונה פארק יעשה להם טוב, יהיו כאלו שיעדיפו איזה טיול אתגרי בדרום או בצפון יהיו כאלו שארוחה טובה במסעדה וסרט תהיה מתנה שהם יהיו אסירי תודה עליה במיוחד ויהיו כאלו שדווקא יום כיף מפנק ליחיד או לזוג בספא תהיה בדיוק המתנה שתקלע לטעמם.