מתנה ליום הולדת 20

המתנות שהכי מתאים לתת לגיל 20!

מה לקנות מתנה לגיל 20?

בעצם הגעתך לגיל עשרים אתה כמו משאיר את הילדות מאחור ומתחיל את העשור הראשון בחייך כאדם בוגר על כל המשתמע מכך. עשור אשר טומן בחובו שלל חיפושים עצמיים, קבלת החלטות, התאהבויות, אכזבות, גילויים והמון שינויים ואקשן. אבל רגע לפני שכל זה קורה, בגיל עשרים עצמו אתה עדיין צעיר ונטול דאגות, ברוב המקרים אתה גר עם ההורים והם עדיין מפרנסים אותך ודואגים לכך מחסורך.

רוב בני העשרים במדינתנו עדיין מחויבים לצבא והדבר הכי חשוב להם בזמן הפנוי שלהם זה השלמת שעות השינה ובילויים. למצוא מתנות לגיל עשרים זאת לא אמורה להיות משימה כל כך קשה, כי יש המון דברים שהם יכולים להזדקק להם בתחילתם של החיים הבוגרים שלהם.

מתנות המשדרגות את הקיים

בגיל שמונה עשרה רוב האנשים מתגייסים לצבא ולא מספיקים לשנות את החדר הפרטי שלהם בבית ההורים שבמקרים רבים עדיין נראה כמו חדר של נער מתבגר, כל מתנה שתשדרג את החדר ותשווה לו מראה קצת יותר בוגר יכולה להוות מתנה מצוינת עבור צעירים בגיל עשרים. זה יכול להתחיל בפרטי ריהוט שונים (כן, הגיע הזמן להחליף את מיטת הנוער במיטה זוגית), להמשיך בפריטים שמשדרגים את החדר כמו מצעים חדשים או תמונות לקיר (יש כאלו שהפוסטרים של כוכבים שהם העריצו בגיל 14 עדיין תלויים להם על הקיר). גם מוצרים חשמליים שונים כמו מסך LCD או מחשב נייד חדש יתקבלו בברכה על ידי צעיר בן עשרים.

בני עשרים ישמחו לקבל כמובן גם בגדים חדשים, בשמים, לבנים, איפור, מכשיר אייפוד, נעליים, ספרים, דיסקים וכל דבר אחר שיוכל לשמש אותם או סתם לשמח אותם.

מתנות לקראת העתיד לבוא

כאמור גיל עשרים הוא התחלה של עשור חדש ומרגש המביא איתו המון התחלות חדשות, לכן, גם מתנות המסמלות את ההתחלות החדשות יכולות להיות מתנות מוצלחות עבור צעירים בני עשרים. מתנות כמו: תרמיל טיולים לקראת הטיול בחו"ל (או כל מתנה אחרת הקשורה לטיול שכזה), מכונית חדשה או אפילו מכשיר סלולארי חדש יכולות לרגש ולשמח מאוד את מקבלי המתנות הצעירים.

מתנות שפשוט כיף לקבל

רוב הצעירים החוגגים עשרים, הם עדיין חיילים או לקראת השחרור שלהם מהצבא, לכן בזמן הפנוי שלהם הם יותר מאשר ישמחו לבלות וליהנות. אם בתור מתנה תתחשבו בצורך הזה שלהם ותיקחו אותם לאיזה טיול אתגרי, סוף שבוע בצימר או בבית מלון או אפילו למסעדה, לסרט או להופעה של זמר שהם אוהבים, סביר להניח שהם יהיו אסירי תודה לכם והבילוי הזה ימלא אותם באנרגיות מחודשות ואולי באותו השבוע תופעת השביזות המוכרת של יום א' תחלוף מעליהם הפעם וביום ראשון בבוקר של אחרי המתנה הם ילבשו את מדי הצבא בקצת יותר אופטימיות מימי הראשון שקדמו לה.