מתנה ליום הולדת 16

פירסינג, פוף או גלשן רוח? בואו לקרוא על המתנות השוות ביותר לגיל 16
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
ערות בנות שש עשרה יתעסקו רבות בכל מה שקשור למראה החיצוני שלהן שהשתנה משמעותית בתקופה האחרונה. רוב הנערות בגיל הזה כבר נראות כמו נשים צעירות לכל דבר, כך שכל מתנה אשר תהיה קשורה למראה החיצוני שלהן יכולה להיות מתנה מוצלחת בעבורן: סטים של חזיות ותחתונים, בגדים חדשים, איפור, בשמים, טיפולים קוסמטיים, מוצרי קוסמטיקה שונים וכדומה.קעקוע? בשום אופן לא! טוב… אולי, אם אבא ירשה

גיל שש עשרה המתוק (באנגלית זה נשמע יותר טוב) – אהבות ראשונות, התחלות חדשות, חלומות, התרגשויות וחברויות הן רק חלק מנחלתו של הגיל הזה שאולי ההגדרה חמוץ-מתוק מתאימה לו יותר, כי לצד הקסם והראשוניות שהוא טומן בחובו, הנערים והנערות הצעירים צריכים להתמודד גם עם דברים פחות קסומים כמו: חצ'קונים, שינויים במצבי הרוח, אי הסכמות עם ההורים, הורמונים, אהבות נכזבות ולחץ של מבחנים. אז איזו מתנה כדאי להביא עבור נער או נערה אשר חוגגים את יום הולדתם השש עשרה?

קליפ לנערות

נערה ממוצעת בת שש עשרה, היא חלק בלתי נפרד מחבורה של נערות בנות גילה. הן יושבות זו ליד זו בכיתה, הן ביחד בהפסקה, הן נפגשות אחר הצהריים ובסופי שבוע והאינדיבידואליות היא מהן והלאה. אז כשיש לאחת מבנות החבורה יום הולדת שש עשרה, החברות יעשו הכול בשביל להפתיע אותה ולעשות לה את היום הכי כיפי שרק ועומדות בפניהם שלל אפשרויות למתנות מיוחדות ומושקעות אותן הן יכולות להביא לנערה, כמו: שש עשרה מתנות קטנות לציון שש עשרה שנותיה, מצגת ממוחשבת של כל התמונות המשותפות שלהן, שרשרת עם ראשי התיבות של שם הילדה או של שמות כל החבורה וכדומה, יצירתיות תתקבל כאן בברכה.

בגיל שש עשרה החדר של הבנות הופך להיות סוג של מבצר מקודש בעבורן וכשהן נמצאות בבית הן יבלו את רוב זמן בחדר. לכן, גם מתנות לחדר יכולות להיות מתנות מוצלחות: פוף, שידה, תמונות לקיר, מסך LCD, בובת דובי ענקית, מצעים חדשים, מראת קיר גדולה ועוד שלל מתנות אשר יכולות לשדרג את החדר יכולות להוות מתנות שהנערות ישמחו לקבל. אפשר להצליח עם מתנה אישית שתכלול את התמונות הרבות שצילמתן לאורך השנים. אנחנו נאסוף מכן את כל התמונות וניצור וידאו קליפ מושקע שנראה מיליון דולר.

קליפ לנערים

נוסף לחברים מבית הספר (ולעיתים גם במקומם) יהיו לנער בן שש עשרה עוד כמה חברים לא פחות טובים: המחשב והפלייסטיישן ו/ או ה-ווי כך שבשביל לשמח נער בן שש עשרה הכי פשוט יהיה להביא לו מתנה מהעולם הזה: מוצרים נלווים למחשב, משחקים לפלייסטיישן, איפון, איפד או כל דבר אלקטרוני וחדשני אחר.

אבל, גם נערים בני שש עשרה, כשהם כבר מסיתים את ראשם מהמחשב מגניבים מבט אל המראה ועסוקים בשינויים ההורמונאליים שהם עוברים וגם להם חשוב להיראות טוב ולהרשים את הנערות לכן גם מתנות כמו: בגדים חדשים, נעליים אופנתיות, כלי גילוח, בשמים, אפטרשייב וכדומה יכולים להוות מתנות שבני השש עשרה יכירו עליהם תודה.