מתנה לגיל 70

המתנה משתפת מספר חברי משפחה ומוצגת באירוע לכבוד החוגג

המתנה: קליפ מעוצב ליום הולדת 70

אם תבקשו מצעיר בן שמונה או עשרים לתאר אדם בן שבעים, סביר להניח שהוא יתאר לכם סוג של סבאל'ה חביב שמשחק עם הנכדים שלו או יושב על ספה מרופטת שותה תה עם לימון (המתפנקים גם טובלים ביסקוויטים בתה) ורואה תכניות אקטואליה. אבל מהותם של בני שבעים היא הרבה יותר מלבדר את נכדיהם או לאכלס את הספה שלה בסלון. מהסיבה הזאת כשמחפשים מתנה לאדם בן שבעים, כדאי לצאת קצת מהקופסא ולחשוב מעבר לאותה התדמית של הסבאל'ה שנורא קל לברוח אליה.

קליפ לגיל 70 הוא רעיון נהדר שיכול להפעיל יחדיו כמה מחברי המשפחה. יחד תאספו את התמונות, ותקבלו וידאו קליפ מושקע לכבוד החוגג.

המתנה: שיר אישי שמסתמך על חיי חוגג ה-70

ביתם של אנשים בני שבעים יהיה בדרך כלל מאובזר במגוון רחב של אביזרים וציוד אותו צברו במהלך השנים וסביר להניח שלא חסר להם שום דבר שקשור לכל הנושא של כלי בית, מוצרים חשמליים (לפחות הבסיסיים שביניהם) וכדומה. אבל אף פעם לא מאוחר מדי לחדש, או להכניס קצת את שנות האלפיים לתוך הבית שסביר להניח שרבים מפריטיו הם בני עשרים ומעלה. אפשר לפנק את בני השבעים במתנות כמו: מסךLCD , מערכת קולנוע ביתית, פרטי ריהוט חדשים ואופנתיים (ספה, שולחן וכו') ואפילו מחשב יכול להוות מתנה מצוינת לאותו בן ,70 בעיקר אם הוא מראה התעניינות בתחום (ישנן מגוון רחב של סדנאות ללימוד מחשבים ואינטרנט עבור הגיל השלישי).

רעיון אישי נוסף הוא לתת לכותב מקצועי לכתוב שיר ברכה הומוריסטי על חייו של בן או חייה של בת ה-70. בדרך כלל יש הרבה נקודות ציון והרפתקאות בדרך, ואם אפשר לבנות את השיר על גבי שיר ישראלי נושן, אז אדרבה!