מתנה לגיל 60

המתנות המרגשות והמיוחדות ביותר לגיל 60

מתנות נוסטלגיות

גיל שישים של היום זה ממש לא גיל שישים של פעם. אם בעבר גיל שישים היה נכנס לקטגוריה של "זקן", היום זה כבר ממש לא כך. גיל שישים הוא סמל לחוכמה ולניסיון חיים, אבל רוב האנשים יוותרו בקלות על הסמליות הזאת בשביל להרגיש צעירים. אז איזו מתנה כדאי להביא ל"מתבגרים" החוגגים את יום הולדתם השישים?

אחת האופציות העומדות בפני אנשים המחפשים מתנות יום הולדת עבור אנשים בני שישים, הן מתנות נוסטלגיות. אם מדובר באנשים שאוהבים להתרפק על זיכרונות העבר ומרבים לספר סיפורים מהתקופה בה היו צעירים והזמנים היו שונים, כנראה שהם ישמחו לקבל מתנות הקשורות או המקשרות אותם לאותן התקופות עליהן הם כל כך אוהבים להתרפק. מתנות כמו – דיסקים של זמרים האהובים עליהם מאותה התקופה (סביר להניח שניתן למצוא מארזים שונים של הבולטים ביניהם), פרטי אספנות שונים, מסגרת לתמונה, ספרים על אירועים היסטוריים וכדומה.

מתנות חדשניות

אבל לא כל בני השישים ישמחו מהעובדה שיקשרו אותם בהכרח לנוסטלגיה וחלק גדול מהם אף יסלוד ממתנות נוסטלגיות שיגרמו להם לתחושה שזמנם עבר. במידה ומדובר בסוג הזה של אנשים שרוצים להרגיש שלמרות הגיל הם עדיין עדכניים, כדאי אולי לחשוב על לקנות להם מתנות חדשניות שיגרמו להם להרגיש בהתאם, מתנות כמו: גאדג'טים שונים, מוצרים נלווים למחשב, מכשיר די.וי.די, רדיו דיסק לרכב, דיסקים של אמנים צעירים וכדומה.

מתנות שמזכירות

אנשים רבים ירגישו צורך לערוך לקרוביהם החוגגים את יום הולדתם השישים, מסיבה אשר מסמלת את הגיל המשמעותי הזה, בדרך כלל זאת תהיה מסיבה בסגנון "חיים שכאלו". מסיבות מהסוג הזה יכללו מצגות של תמונות מתקופות שונות, סיפורים וברכות מאנשים המכירים אותם עוד מהילדות וכדומה. ברוח מסיבה שכזאת אפשר להביא לאותם אנשים מתנות הקשורות לסיפור חייהם, לדוגמא, אם לאותו אדם הייתה חנות ממתקים לפני שנים רבות, אפשר להביא לו סלסילת ממתקים, אם אותו אדם היה בתור נער מכור למוזיקה ניתן להביא לו פטיפון ואת התקליטים שנהג לשמוע באותו פטיפון כנער ועוד שלל מתנות אשר "יזרקו" את החוגג לתקופות היפות בחייו.