מתנה לגיל 40

קליפ מתנה אישי לגיל 40, ועוד רעיונות מנצחים
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
רוב בני הארבעים הם כבר אנשים משפחה האוחזים בעבודה מסודרת וחיים בדירה שהם קנו. גיל ארבעים הוא אולי הגיל בו הקצב של המרוץ להישגיות מתחיל להאט ובין העבודה, המשכנתא, חיי הנישואין והטיפול בילדים, בני הארבעים עוד מנסים לסחוט את המיטב מהשנים הצעירות יחסית שעוד נותרו להם וחלק גדול מהם מוצא את עצמו פתאום חרד מהעובדה שאולי הוא כבר לא יספיק לעשות את כל מה שהוא מתכנן. מי דיבר על משבר אמצע החיים?מתנות עם אופטימיות

אם היה ניתן לקנות אופטימיות לפי משקל ולארוז אותה באריזת מתנה צבעונית, כנראה שזאת הייתה המתנה האידיאלית לחוגגים יום הולדת ארבעים. אבל מכיוון שזה לא ממש ריאלי להביא מתנה שכזאת, אפשר לחפש מתנות אשר מביעות אופטימיות. אחת האפשרויות העומדות בפני אלו המחפשים מתנות מהסוג הזה, היא לארגן לחוגג או לחוגגת ארבעים טיול אתגרי בטבע. טיול כזה יכול להזכיר לאותו חוגג שהגוף שלו עדיין לא בוגד בו למרות שהוא כבר בן ארבעים ולהזכיר לו שהזקנה עדיין רחוקה ממנו.

אפשרות נוספת למתנה המביעה אופטימיות היא הגשמת חלום של החוגג, אם למשל אותו בן ארבעים תמיד רצה ללמוד גיטרה, אך לא מצא לכך זמן, אין זמן יותר טוב מעכשיו להגשים עבורו את אותו החלום ולקנות לו במתנה גיטרה או כל מתנה אחרת היכולה להוות את ההתחלה ביישום של החלום שלו.

מתנות מעשירות

ארבעים זה ממש לא גיל מאוחר מדי להתחיל ללמוד משהו חדש, אבל בכל זאת ישנם כאלו שצריכים תזכורת לכך. לכן, רישום לסדנא או לקורס כלשהו יכולה להיות מתנה מוצלחת עבור החוגגים ארבעים. סדנאות לבישול, סדנת סושי, סדנת איפור לאישה או קורסים שונים כמו: קייט סרפינג, צניחה חופשית או כל פעילות אחרת מעשירה וחווייתית יכולה להוות מתנה שבני הארבעים ישמחו לקבל וגם מאוד ייהנו ממנה.

מתנות לאנשי משפחה

כאמור, בגיל ארבעים, רוב האנשים הם כבר הורים ואנשים משפחה לכל דבר ועד כמה שהם אוהבים את הילדים שלהם, הם צריכים לפעמים גם קצת שקט וחופש מהם. כך שחופשה זוגית בבית מלון או בצימר, או אפילו ערב זוגי רומנטי הכולל ארוחה במסעדה וסרט יכולים להוות מתנה מוצלחת בעבור בני הארבעים.

מתנות לבעלי אורך חיים בורגני

גיל ארבעים הוא הגיל בו לאנשים המנהלים אורך חיים בורגני יש כבר כמעט הכול, הדגש פה הוא כמובן על המילה כמעט, מכיוון שתמיד אפשר למצוא משהו שחסר או משהו שישדרג . הבשלנים שבחבורה תמיד תהיה חסרה סכין איכותית לבשר. חובבי האלכוהול תמיד ישמחו לאיזה בקבוק של וויסקי סינגל מאלט או יין משובח והחדשניים תמיד ישמחו לאיזה גאדג'ט שיצא בחודש האחרון והם עוד לא הספיקו לרכוש אותו.