מתנה לגיל 30

סוגרים עשור - מזל טוב!
ג'ניפר קדמי
ג'ניפר קדמי
הגעה לגיל שלושים מלווה בדרך כלל במיני משבר, אשר יתחיל כחודש לפני חגיגת יום ההולדת. ה"צעיר המזדקן" ישקע בדרך כלל בניסיונות לתת תשובות לשאלות קיומיות כמו "מה הספקתי עד היום?" "ולאן אני הולך מכאן?". יגידו בני הארבעים ומעלה שבינינו "על מה ההתרגשות, כולה שלושים", אבל כנראה שאם הם יצליחו להיזכר איך הם הרגישו כשהם הגיעו לגיל הזה, הם יגיעו למסקנה שגם הם הרגישו ככה.מתנות שיגרמו להם להרגיש טוב עם איך שהם נראים

אז איזו מתנה כדאי להביא לאדם החוגג יום הולדת שלושים? כנראה שכל מתנה שתצליח להשכיח, מאותו אדם את אותו מיני משבר שהוא חווה ותזכיר לו ש"30 זה העשרים החדש" (רק עם יותר ניסיון חיים), תחשב למתנה מוצלחת (לא תמיד, כדאי ללכת ישר על הרעיון של בקבוק וויסקי או וודקה, שיעזרו לו לשכוח).

אז מה יכול לגרום לאדם החוגג 30 להרגיש טוב עם עצמו? באם מדובר בגבר או אישה אשר נותנים חשיבות גדולה לכל מה שקשור למראה החיצוני שלהם, אפשר להתמקד בנושא הזה ולהביא להם מתנות שיגרמו להם להרגיש טוב עם המראה שלהם: לבנים סקסיים לאישה, יכולים להזכיר לה שהשנים עדיין לא מורגשות על הגוף שלה. חולצה צעירה ואופנתית לגבר או ג'ינס משופשף, יכולים להראות לו שהוא עדיין יכול ללבוש את הבגדים שבני עשרים וחמש לובשים ועדיין, להיראות לא פחות טוב מהם.

מתנות שיגרמו להם להרגיש טוב עם מה שהם השיגו עד כה

אנשים בני שלושים שיכולים להתגאות בקריירה מפוארת בה הם אוחזים בגיל הזה, ישמחו אולי לקבל ביום ההולדת הרגיש הזה, מתנות אשר יזכירו להם את ההצלחה הזאת. בין המתנות שאפשר להביא להם: תיקי מנהלים, גדג'טים שונים לשולחן העבודה שלהם, דיסק און קי או כל מוצר נילווה אחר למחשב שלהם. בכוחן של מתנות אלו להוציא אותם בין רגע מהדכדוך של הגיל ולהזכיר להם מה השיגו עד כה.

מתנות לאנשי משפחה

רבים מבני השלושים, הם כבר אנשי משפחה לכל דבר וסביר להניח שמדובר בצעדיהם ראשונים בתור זוגות נשואים או בתור הורים, מכיוון שלא כל ההתחלות קלות, מתנות אשר יזכירו להם שהם לא רק הורים אלא גם אנשים אינדיבידואליים יחסית צעירים, יכולות להיות מתנות שהם ישמחו לקבל: מוצרי חשמל למיניהם (מסך LCD, מערכת קולנוע ביתי), חופשה משפחתית, חופשה זוגית (תוספת למתנה כזאת היא שמי שמביא אותה גם יעשה בייביסיטר לילד).

כאמור, במידה וגיל עשרים הוא הגיל המרגש אשר מעביר אותך מנערות לבגרות, גיל שלושים מזכיר לך שאתה כבר בוגר לכל דבר ושהזמן כבר לא לטובתך. החדשות הטובות הן שזה עובר בדרך כלל אחרי יום ההולדת ואם אותו אדם יהיה מוקף באנשים אהובים אשר יפנקו אותו במתנות אטרקטיביות, סביר להניח שכבר ביום שלמחרת יום ההולדת (באם הוא לא ילווה בהאנג אובא) המשבר יעבור.