מתנות לתינוק שנולד

מזל טוב!
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
מזל טוב! היום המרגש בחייהם של בני זוג, הוא היום בו תינוק חדש בא לאוויר העולם. אין פלא יותר גדול מלראות חיים חדשים שאתה בעצמך אחראי ליצירתם. ואחרי הכאב (של האישה מהלידה), ההתרגשות (אחרי שהתינוק יוצר לאוויר העולם) ודמעות האושר (אחרי שסוף סוף האם הנרגשת מחזיקה את הילד החדש שלה) מגיע הזמן של ביקור האורחים, בבית החולים.חברים ובני משפחה רוצים לבוא,לברך ולהגיד מזל טוב ולהביא גם מתנות על הדרך ואותם אלו שלא הספיקו להביא מתנות בפורום הזה והסתפקו רק בבונבוניירה שקנו בחנות של בית החולים לפני שעלו לברך, יביאו כבר את המתנות שלהם בברית או בבריתה. אז אלו מתנות אפשר להביא לרגל הולדת תינוק חדש?

ראשית כל כשקונים מתנות עבור תינוק שנולד, הדגש שצריך לשים עליהן טמון בעובדה שהן קודם כל מיועדות עבור ההורים של אותו התינוק ובדרך כלל בעיקר עבור האימא הטרייה. תינוק בלידתו תלוי לחלוטין בהורים שלו וחוץ מאשר לבהות במובייל שיסתובב לו מעל מיטת התינוק, סביר להניח שהוא לא יעשה שום דבר אחר ביוזמתו, לכן, אם אתם משקיעים מחשבה במה לקנות עבור אותו התינוק, חשבו מה יהיה הכי שימושי עבור האם או במידה ויש לכם את האפשרות לברר מה חסר להם (לא בטוח שהם הספיקו לקנות הכול טרם הלידה וישנם גם כאלו שלא קונים כלום עד הלידה עצמה בגלל אמונות טפלות), זה יהפוך את המתנה שתביא למוצלחת אף יותר.

מתנות לתינוק שנולד – חבילות לידה

המתנות הכי נפוצות אותם מביאים להורים אחרי לידת התינוק הן כל אותן חבילות לידה בוארציות השונות שלהן.

חבילות לידה הן חבילות המאגדות כמה מוצרים אותם ההורים הטריים יצטרכו בתקופה הראשונה לגידול הילד שלהם. ניתן לקנות או להזמין חבילות לידה מוכנות וניתן גם להכין אותן לבד.

ישנן סוגים רבים של חבילות לידה הכוללת מוצרים בסדרי גודל שונים, החל ממוצרי אמבטיה עבור התינוק ועד לחבילות לידה אשר כוללות גם את כל הריהוט עבור החדר של התינוק. חבילות לידה הן מתנה מוצלחת, גם מהסיבה שהן שימושיות וגם מהסיבה שהן מתאימות כמעט לכל תקציב שיש לכם עבור המתנה.

מתנות לתינוק שנולד – ברית/ה

במידה ואתם מוזמנים לאירוע של הברית או הבריתה אותו ההורים עורכים עבור התינוק החדש שלהם, אתם ודאי לוקחים בחשבון שזה אירוע המחייב מתנה. אם האירוע מתקיים באולם, קיים סיכוי גבוה שתבחרו להביא להורים כסף או צ'ק. אבל ישנם אנשים שבכל מקרה מעדיפים להביא מתנות באירועים מהסוג הזה. אז אלו מתנות אפשר להביא לאירוע שכזה? בגדים, מגבות, רהיטים לחדר התינוקות, טיטולים, מזרוני פעילויות (שיהיו להמשך הדרך), צעצועים המתאימים לגילאים הללו ועוד שלל מתנות שהדגש עליהן הוא שהן יהיו שימושיות עבור ההורים, שכנראה תובעים בים ההוצאות שתינוק בגיל הזה דורש.