מתנות למשרד חדש

תתפנק במשרד החדש שלך
ג'ניפר קדמי
ג'ניפר קדמי
הקמת עסק עצמאי חדש או העברת העסק למשרד חדש, זה הליך מרגש, אך הוא מלווה באופן טבעי גם בקשיים ובמאמץ רב ואחרי שהבירוקרטיה מסתיימת והקשיים נשארים מאחור, שהדברים סוף סוף מתחילים להסתדר

ואותו אדם או מספר אנשים (במידה ומדובר בשותפים) עומדים במשרד החדש והמושקע שלהם ומתכוננים לקראת ההתחלה החדשה אין התרגשות גדולה יותר גדולה מזו.אז זה אך ורק טבעי בני המשפחה והחברים של אותם אנשים ירצו לפנק אותם לכבוד ההתחלה החדשה ולאחל להם הצלחה במשרד ועם העסק והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מתנות עבור אותו משרד חדש. אז אלו מתנות ניתן להביא עבור אנשים אשר חונכים משרד חדש.

כל מה שיוסיף לעיצוב המשרד

ברוב המקרים אנשים שעוברים או פותחים משרד חדש, ישקיעו בו בהתחלה משאבים רבים וידאגו שיהיה מדובר במשרד שיכלול ריהוט איכות ומעוצב ושלא יחסר בו דבר. אבל בדרך כלל בתחילת הדרך דואגים יותר לדברים ה"גדולים" ופחות לדברים ה"קטנים". ישנן שלל מתנות שבטוח בעלי המשרד עוד לא חשבו לקנות אותם או פריטים שיוסיפו למראה הכללי של המשרד: תמונה לקיר, שטיח לעכבר של המחשב, מנורת שולחן מעוצבת, שטיחון לכניסה ועוד שלל פריטים קטנים שיכולים לתרום רבות לעיצוב ולמראה הכללי של המשרד.

מתנות אישיות

בני המשפחה הקרובה של בעלי המשרד החדש יכולים להביא לו מתנות יותר אישיות. מכיוון שכנראה הוא יבלה שעות ארוכות במהלך היום במשרד, הרחק מהם ומהבית יכולים להביא לו מתנות שיזכירו לו אותם. אחת האפשרויות היא למסגר עבור את תמונותיהם שיוכל לתלות על קיר המשרד או להכין לו לוח שנה מעוצב ואישי עם התמונות שלו ושלהם.

גדג'טים

ברוח שנות האלפיים ישנם גם שלל גדג'טים שאפשר להביא לבעליו של משרד חדש ולהיות בטוחים כמעט במאה אחוז שכזה עדיין אין לו. ישנן שלל גדג'טים משרדיים שיכולים לשדרג את השולחן המשרדי של אותו אדם: ספל שמחליף צבעים, שואב אבק שולחני, כוס טרמית ייחודית, מאוורר לשולחן עם חיבור usb ועוד שלל גדג'טים ייחודיים אשר יהוו מתנות מקוריות עבור בעליו של המשרד החדש.

מתנות פונקציונאליות

למרות שאדם אשר נכנס למשרד חדש בדרך כלל לא יחסוך כסף ויקנה כל מה שצריך בשביל שהמשרד יהיה סביבה נוחה ומעוצבת עבורו, בכל זאת הוא הולך להעביר בו שעות ארוכות בכל יום. למרות זאת, תמיד יש דברים שאותו אדם פספס או לא הספיק לקנות ואפשר לקנות את הדברים האלו בעבורו, זה יכול להתחיל ממתנות קטנות כמו: כלי כתיבה, לוח ממו, ספר טלפונים או יומן משרדי וזה יכול להמשיך לדברים גדולים ויקרים הרבה יותר כמו: מסך LCD למחשב, כיסא מנהלים מסתובב, מכונת קפה, שולחן, מדפסת ועוד שלל פריטים שהמחשב לא יוכל לתפקד בלעדיהם.