מתנות למנהלים

לדעת לתת
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
בחברות ובבתי עסק גדולים יש היררכיה ברורה, יש את הבעלים של העסק שהוא בדרך כלל המנכ"ל, יש את תפקידי ההנהלה הבכירה יותר והבכירה פחות ובשלבי ההיררכיה הבאים, נמצאים שאר העובדים כאשר בתחתית יהיו בדרך כלל העובדים היצרניים או עובדי התחזוקה (כמובן, הכול תלוי באיזו סוג של חברה מדובר). באופן טבעי, ככל שהעובד ממוקם במקום יותר גבוה באותה היררכיה גם המשכורת שלו ותנאי ההעסקה שלו יהיו יותר טובים מאלו שמתחתיו.כשהחגים הגדולים נמצאים בפתח הם מביאים איתם את הבשורה למעסיקים שהנה הגיע הזמן להתחיל ולחפש מתנות עבור העובדים. מעסיקים רבים יבחרו לתת מתנות שונות לכל אחד מהעובדים הנמצאים בהיררכיה של בית העסק, כחלק מזה העובדים בעלי התפקידים הניהוליים והבכירים יותר יקבלו מאותם המעסיקים, מתנות יותר יקרות ויוקרתיות מהעובדים הנמצאים בתחתית ההיררכיה.

בשביל למנוע מירמור בקרב העובדים בתחתית ההיררכיה (בכל זאת שמועות עוברות מהר במקום עבודה), ישנם מעסיקים המעדיפים להיות יותר פוליטקלי קורקט ויתנו לכל העובדים את אותה המתנה, רק שלעובדים בתפקודים הניהוליים הם ייתנו גם מתנה בנוסף לאותה המתנה שכל שאר העובדים יקבלו.

מתנות למנהלים – מתנות מתוחכמות וחדשניות

בדרך כלל, עובדים הנמצאים בתפקידי ההנהלה בכירים, נהנים ממשכורת גבוהה באופן יחסי והם גם יאמצו לעצמם אורך חיים המתאים לאותה הכנסה. הם יהיו מעודכנים, אופנתיים ויעדיפו באופן חד משמעי איכות על פני כמות. לכן, גאדג'טים שונים, עט פארקר איכותי, מכונת אספרסו, מארז יין איכותי או מקרר ליין, בקבוק אלכוהול איכותי, מושב עיסוי מעור, שעון יד אופנתי או מוצר חשמלי איכותי כלשהו יכולים להוות מתנות המתאימות לאורח החיים של אותם המנהלים.

מתנות למנהלים – מתנות של הנאה ופינוק

אנשים רבים בתפקודים ניהוליים מבלים הרבה יותר שעות בכל יום בעבודה מאשר בבית. לכן, כל מתנות הקשורות להנאה ולפינוק יכולות להתקבל על ידיהם בברכה. סוף שבוע זוגי או משפחתי בבית מלון או בצימר מפנק, שובר ליום כיף זוגי בספא איכותי או שובר לארוחה במסעדת גורמה יכולות להיות מתנות שהן גם הזדמנות עבור אותם מנהלים לעשות הפסקה מהעבודה, להתפנק ולחזור עם מצבור אנרגיות חדשות.

מתנות למנהלים – מתנות למשרד

יהיו מעסיקים שיעדיפו לשדרג את המשרד של אותם מנהלים ויקנו עבורם מתנות הקשורות לתפקידם, עבור המשרד שלהם או לעבודה אותה הם מבצעים. מתנות כמו: תיק מנהלים מעור איטלקי, אירגונית מעור, מחשב נייד, מכשיר איפון, מסגרת דיגיטאלית לתמונה, פריטים שונים למשרד או לשולחן העבודה וכל מתנה אחרת שתשדרג את המנהל בעבודה שלו תוכל להיות מתנה מוצלחת.

מתנות למנהלים – כסף ותלושים

למרות שהם בתפקידים ניהוליים בכירים ואולי מתהדרים במשכורות גבוהות, כשמגיעים החגים גם אותם מנהלים כמו שאר העובדים לא יתנגדו לקבל תלושים לרשתות השיווק השונות או תוספת של כסף למשכורת.