מתנה למנהל

מתנות לא יקרות אך מושקעות למנהלים בעבודה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
מגוון המתנות עבור המנהל יכול להתחיל בתיק מנהלים דרך חליפה או עניבה חדשה ועד לעכבר מעוצב למחשב. השאלה היא כמובן מה סוג הקשר בינכם לבין אותו המנהל ומה התקציב שלכם עבור אותה המתנה.לרוב המנהלים מתוקף תפקידם המכובד, יש משרד פרטי משלהם בארגון או בחברה בהם הם מועסקים. משרד אשר מאפשר להם את תנאי העבודה הכי קרובים לאידיאלים. בכל זאת, החשיבות של תפקיד המנהלים באותו המקום בו הם עובדים היא גבוהה ביותר וכרוכה בין היתר בקבלת החלטות אשר יכולות להשפיע משמעותית על פני החברה או הארגון ולכן חשוב שהם יקבלו תנאים אשר יאפשרו להם נוחות ויעילות בביצוע עבודתם.

לכן, אם מסיבה כלשהי אתם מחפשים מתנות עבור מנהלים, סביר להניח שעולם האסוציאציות שלכם יכוון אתכם לחיפוש מתנות עבור המשרד. בכל זאת, קרוב לוודאי שאותו המנהל נמצא במשרד כל כך הרבה שעות בכל יום שסביר להניח שכל פריט או רהיט שיתווסף למשרד יוכל לתרום לשדרוגו ולתחושת הנוחות שבו אף יותר.

אבל כמובן, שמלבד מתנות עבור המשרד, ישנן עוד שלל אפשרויות למתנות עבור אותו המנהל הקשורות הן בתפקידו והן להיותו אדם אינדיבידואלי (כן, גם מנהל הוא בן אדם).

מתנות למנהל – מה יביאו העובדים תחתיו?

במידה ואתם עובדים תחת סמכותו של אותו המנהל ואתם רוצים להביא לו מתנה לרגל יום הולדת, תפקיד חדש, קידום או כל אירוע חשוב אחר בחייו. סביר להניח, שתחפשו מתנה שהיא פחות אישית ויותר קשורה לעבודה (לפחות במידה ויש דיסטנס כלשהו בינכם לבינו). עבורכם, העולם של מתנות למשרד יכול להיות עולם נהדר לחיפוש מתנות. תוכלו להביא לו: תמונה לקיר של המשרד, כוס טרמית, עט יוקרתית, דיסק און קי, מעמד לכרטיסי ביקור, שואב אבק לשולחן או אחד ממבחר הגדג'טים המיועדים עבור המשרד. מדובר בסוג מתנות שמצד אחד הוא לא אישי מדי ולא חוצה גבולות שאתם לא בהכרח רוצים לעבור עם המנהל שלכם ומצד שני מדובר במתנות שימושיות שהוא ודאי ישמח לקבל (ויש לכם בסופו של דבר גם אינטרס לרצות אותו במקרה הזה).

מתנות למנהל – בני משפחה וחברים

אם אתם בני משפחה או חברים של אדם שמונה לאחרונה לתפקיד מנהל או שודרג בתפקיד שלו ואתם רוצים לתת לו מתנה ברוח התפקיד, אחת האפשרויות היא להביא לו מתנות אישיות או מתנות מפנקות שיעבירו לו את השהות במשרד בצורה נעימה יותר. תוכלו לקנות לו מכשיר מסאז' לעיניים או לגב (שישדר מדי פעם את ישיבתו הממושכת במשרד), מאפרה מעוצבת או מצית (במידה והוא מעשן), שעון יד יוקרתי, מארז קרמים (שיהיה לו גם במשרד), לוח שחמט, בקבוק אלכוהול יקר, ארגונית או יומן מעור ועוד שלל מתנות שאתם חושבים שאותו אדם ישמח לקבל וכמובן גם מתאימות לתקציב שלכם למטרה הזאת.