מארזי מתנה

לכל תקציב או מטרה
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
מארזי מתנה כוללים בדרך כלל מספר פריטים מאותו ה"עולם" ובעלי קונספט משותף אשר ארוזים יחדיו באריזה יפה.מארזי מתנה הם אומנם ברוב המקרים לא נחשבים כמתנה אישית ואינטימית, אבל אולי דווקא בגלל שהם כאלו הם יכולים להוות מתנה מוצלחת עבור כל מטרה. מה שבטוח הוא שבגלל המגוון העצום של מארז מתנה הם מתאימים כמעט לכל סוג וגודל של תקציב עבור מתנה.
מארזי מתנה יכולים להוות מתנות לחגים או ליום הולדת עבור העובדים, מתנות ליולדת, מתנות לבני משפחה כאשר אנו מוזמנים לארוחה, מתנות ליום המשפחה, ליום אהבה, לתשומת לב לכל סיבה אחרת בה אנו רוצים לפנק מישהו במתנה.
המבחר של מארזי המתנה הקיימים הוא עצום ומגוון זה מתחיל עם מארזים פונקציונאליים, עובר דרך מארזים מפנקים ומגיע עד למארזים מקוריים ויצירתיים.

מארזי מתנה לחגים

אחת הדרכים להרגיש שחג גדול כמו ראש השנה או פסח הולך ומתקרב, זה פשוט ללכת לקניון ולראות את כל הדוכנים והרשתות אשר מציעות מארזי מתנות עם מוצרים שונים, בגדלים שונים ובאריזות מעוצבות. הסיבה לכך היא פשוטה, מארז מתנה הוא הפתרון הכי קל בשביל לקנות מתנה שהיא גם שימושית וגם מייצגת שפע. אם חשקה נפשכם להביא לחג מתנה אישית לאחד מהמארחים, תוכלו לבחור במארז של מוצרי טיפוח לאישה או לגבר. אם אתם חושבים שמתנה לבית תהיה הרעיון הכי טוב, תוכלו להביא מארז של כלי מטבח ואם אתם חושבים על מתנה שכל בני המשפחה יוכלו ליהנות ממנה כנראה מארז של ממתקים זאת המתנה בה תבחרו.
מארזי מתנה הם גם הפתרון האולטימטיבי עבור מעסיק לדילמה של מה להביא לעובדים שלהם לחגים, מדובר במתנה שיכולה להתאים עבור כול העובדים באשר הם ולהבטיח שאותם אנשים אכן ייהנו ממנה.

מארזי מתנה לכל מטרה אחרת

כאמור מארזי מתנה יכולים להוות פתרון לכל מטרה ולכל אדם עבורו אתם מחפשים מתנה: מארזי מתנה עם מוצרים לרך הנולד עבור היולדת הטריה, מארזי מתנה עם מוצרי איפור של חברה איכותית עבור יום הולדת של חברה, מארזי מתנה של דיסקים או ספרים עבור חובבי התרבות והפנאי, מארזי מתנה הכוללים יינות וממתקים לאלו שרוצים לפנק משפחה שלמה במתנה אחת ועוד מגוון מארזי מתנות מקוריות יותר או פחות המתאימים לאדם ספציפי, לזוג או אפילו עבור משפחה שלמה.

מארזי מתנה בנימה קצת יותר אישית

מי שמחפש מתנה קצת יותר אישית ומושקעת, יכול להכין מארז מתנה באופן עצמאי, למצוא קונספט מעניין ומתאים עבור מקבל המתנה, לקנות אריזה יפה ומעוצבת (או אפילו להכין לבד) ולקנות מבחר מוצרים אשר ירכיבו את המארז ובדרך כזאת אותו אדם יוכל להביא מתנה שהיא גם שימושית, גם מגוונת, גם מושקעת וגם עם נימה אישית.