מתנה לאחות

מתנות לאחיות: קליפ עם תמונות מהילדות, שיר קומי שנכתב על חייכם ועוד מתנות אישיות
לידיה לב ארי
לידיה לב ארי
בין כל המריבות, בין כל הכעסים, כמעט תמיד זכרתם גם לאהוב את אותה אחות והשנים לימדו אתכם גם להראות את האהבה הזאת ואחרי שכבר הפסקת למשוך לה בצמה למדתם גם להיות אסירי תודה על כל הפעמים שהיא עזרה לכם ועמדה לצידכם ברגעים שהיו לכם קצת קשים. וכשמגיע איזה רגע כמו יום ההולדת שלה בו אתם מחפשים עבורה מתנה, כנראה שתחליטו להשקיע מחשבה ולקנות לה מתנה שהיא תשמח לקבל.בטח עוד שהייתם ילדים שמעת מההורים שלכם בכל פעם שרבתם עם האחים שלכם, משפטים ושטיפות מוח על העובדה שאין עוד קשר כמו קשר של אחרים וכדאי שתזכרו את זה ותפסיקו להציק אחד לשני. כמובן, שבתור ילדים לא ידעתם להפנים את זה כל כך וזה נשמע לכם כמו עוד משהו שהורים אומרים ועדיין שמחתם בכל הזדמנות למשוך לאחותכם הגדולה בצמה או להציק לה בזמן שהיא עושה שיעורי בית ולהיקרע מצחוק כשהיא התחילה להתעצבן ולצעוק לאמא או לאבא שייקחו אתכם ממנה לפני שהיא מרביצה לכם והפעם בלי רחמים כי מגיע לכם.

אתם מכירים אותה כל כך טוב

היא אחותכם, היא גדלה איתכם באותה בית, אתם מכירים אותה מיום שנולדתם או מיום שהיא נולדה ויודעים עליה כמעט הכול. כך שבחירת מתנה בעבורה לא אמורה להיות כל כך קשה, בעיקר אם יש לה תחביבים מסוימים שתמיד היא תצטרך איזו תוספת כדי לתחזק אותם (אם היא אוהבת לצייר, תמיד תוכלו לקנות לה עוד כלים וחומרים עבור התחביב הזה).

אבל לפעמים דווקא בגלל שאתם מכירים אותה כל כך טוב ועברתם כל כך הרבה ימי הולדת שלה, פתאום יהיה לכם איזה בלק אאוט לגבי מציאת מתנה מתאימה, אתם כל כך רוצים להפתיע אותה שמפחדים שדווקא המקומות הקלים האלו יאכזבו בסופו של דבר וזה בדיוק הזמן לגלות קצת יצירתיות ומקוריות.

אז איך מביאים לידי ביטוי מקוריות ויצירתיות?

אתם יכולים לעשות קולאז' של תמונות משותפות שלכם עם אותה האחות, או של האחות לבדה ולמסגר אותו או להכין מצגת עם אותם התמונות. אתם יכולים להדפיס על חולצה או על כל פריט אחר איזה משפט מצחיק בסגנון של "לאחות הטובה בעולם" ואתם יכולים לגלות יצירתיות במבחר דרכים אחרות, כל שתצטרכו יהיה פשוט להשקיע מחשבה.

היא קודם כל בת אדם

אז מעבר לזה שהיא אחותכם היא קודם כל נערה, בחורה או אישה וישנן שלל מתנות שתוכלו להביא לה ככזאת: בגדים, בשמים, מוצרי טיפוח, חבילות ספא, חבילות שי, רהיטים, מוצרי חשמל ועוד שלל מתנות שהיא תאהב לקבל כמתנה בלי קשר לקשר המשפחתי ביניכם. חשבו מה מבין המתנות הללו היא הכי תשמח לקבל, צרפו ברכה מרגשת וסביר להניח שאותה אחות תהיה אסירת תודה באותם רגעים על כך שאתם האחים שלה.